Survivor 2014 kim elendi?

  Survivor'da kim elendi sorusu dün akşam ekranlara gelen 5. bölümle cevap buldu.

  Güncelleme:
  12/03/2014

  Survivor'da kim elendi sorusu dün akşam ekranlara gelen 5. bölümle cevap buldu.

  Survivor yeni sezonda eleme sistemindeki değişiklikle birlikte yapılan halk oylamasının sonucu elemelerde daha etkili bir hale getirildi. Konsey'de yapılan oylamanın haricinde SMS sıralamasının da etkili olduğu yeni sisteme göre bir isim konseyde takım tarafından belirleniyor. İkinci isim isim ise SMS sıralamasında birinci olan yarışmacı tarafından belirleniyor. Bu iki isim arasından hangi yarışmacının adaya veda edeceği ise SMS sıralamasında yarışmacıların aldığı oya göre şekilleniyor. Buna göre en az oyu alan isim adaya veda ediyor.


  Konseyden çıkan isim 'Survivor Ekrem'


  Nefes kesen bir mücadelenin yaşandığı dokunulmazlık oyununda son ana kadar pes etmeyen iki takımdan Ünlüler Takımı dokunulmazlığa uzanan taraf oldu. Bu sonuçla elemeye gidecek olan takım da Gönüllüler takımı oldu.

  survivor konsey oylama

  Konseyde dağınık bir oylama yapan Gönüllüler Takımı'nda Müge, Mert ve Ertunga birer oy alırken, Sahra 2, Ekrem ise 4 oy aldı. Bu oylama sonucuna göre Survivor adasına veda edecek isim için ilk adan Survivor Ekrem olarak belirlendi.

  SMS oylaması da Ekrem dedi


  Vatandaş oyları ile belirlenen sıralamada birinci Survivor Turabi oldu. Bu sonuca göre Ekrem'in yanında elemeye aday olacak ismi Turabi belirledi. Survivor Turabi'nin kararı ise Survivor Yiğit'ten yanaydı.

  survivor konsey kim elendi

  Survivor Ekrem ve Survivor Yiğit'in sıralamadaki yerleri nedeniyle adaya Survivor Ekrem veda etti. Böylece Gönüllüler Takımı, Ekrem'in adadan ayrılmasıyla birlikte Ünlüler Takımı'ndan bir kişi eksik hale geldi.

  Haber 1

  atv yönetiminin, Kim Milyoner Olmak İster'i sunan ...

  Haber

  İnanılmaz başarı...

  Haber

  WhatsApp Messenger, Google Play'deki son güncellem...

  Haber

  Yaklaşık 2 ay önce anne olan Nil Karaibrahimgil ke...

  Haber

  Bekir Aksoy ve Derya Çavuşoğlu oğulları Emir'le po...

  Haber 1

  Müzik dünyasının son dönemdeki en hızlı çıkış yapan yıldızlarından Lana Del Rey'...

  Haber

  Ekranların fenomen haline gelen komedi dizisi Kard...

  Haber

  TRT1′in yeni sezondaki iddialı dizilerinden Yeşil ...

  Acunn.Com