Survivor 18. bölüm izle

  Survivor 18. bölüm birbirinden çekişmeli oyunlara sahne oldu. Kıyasıya geçen mücadelelerin sonunda gülen taraf Ünlüler Takımı oldu.

  Güncelleme:
  14/04/2014

  Survivor 18. bölüm birbirinden çekişmeli oyunlara sahne oldu. Kıyasıya geçen mücadelelerin sonunda gülen taraf Ünlüler Takımı oldu.

  Survivor 2014'ün en özel anları sadece acunn.com'da. Survivor Ünlüler Gönüllüler'in tüm bölümlerine ve özel içeriklere istediğiniz her zaman acunn.com'dan ulaşabilirsiniz. Survivor'ın televizyon ekranlarında yer almayan videoları da yalnızca acunn.com'da. Survivor'ın 18. bölümü ve 18. bölüm ile ilgili tüm ayrıntılar acunn.com internet sitesine girerek izleyebilirsiniz...

  Survivor tüm bölümler izle

  Survivor 18. bölümde Ünlüler Takımı oyunlardaki üstünlüğünü devam ettirdi. Survivor Gönüllüler Takımı karşısında oynadığı ödül oyununda mangal ödülü için savaştı. Gönüllüler Takımı mücadeleyi bırakmayıp Ünlüler Takımı karşısında farkı kapatsada Ünlüler Takımı oyunu kazanmayı bildi ve ödülün sahibi oldu.

  survivor 18 bölüm ödül oyunu
   

  Dokunulmazlık kimin oldu?


  Survivor Dokunulmazlık Oyunu'nda takımların mücadelesi görülmeye değerdi. İki takımın son ana kadar mücadeleyi bırakmadığı oyunda 8'e ulaşan ilk takım dokunulmazlığında sahibi oldu.

  survivor 18 bölüm dokunulmazlik oyunu

  Oyunun ilk başında farkı açan Ünlüler Takımı, Gönüllüler Takımı'na art arda sayılar verse de, eşitiliği bozarak dokunulmazlığa sahip oldu. Survivor Ünlüler Takımı'nda son sayı Survivor İsmail'den geldi. Survivor Turabi'ye karşı sayı alan İsmail sayıyı aldıktan sonra büyük sevinç yaşadı.

  Survivor Gönüllüler Takımı aldıkları bu yenilgi sonrası bu hafta da elemeye giderek ilk elenme adayı olacak olan ismi belirledi.
   

  Survivor ilk elenme adayı kim oldu?


  Dokunulmazlık oyununu kaybederek elemeye giden Survivor Gönüllüler Takımı'nda ilk elenme adayı da belirlendi. Verilen oylara göre ilk aday Survivor Ertunga oldu.

  survivor ada konseyi

  Survivor'da bu akşam ekranlara gelecek olan 19. bölümde elenecek isim belli olacak. Survivor Ertunga'nın birinci elenme adayı olduğu adada, ikinci aday Survivor Yiğit'in seçtiği isim olacak.

  Geçtiğimiz hafta Survivor Berna'nın elenmesi nedeniyle elemenin yapılmadığı adada, bu nedenle 16. bölümde yapılan ada konseyinde kullanılacak olan dokunulmazlıklar ve SMS sıralması bu haftaya devroldu.

  Haber 1

  Bir süredir orta saha için transfer çalışmlarını s...

  Haber

  İsrail, 8 Temmuz'dan bu yana ateş altında tuttuğu ...

  Haber

  Son dört günde meydana gelen trafik kazalarında 10...

  Haber

  Tatil için Alaçatı'ya giden Aydan Şener'in kızı Ec...

  Haber

  Huysuz Virjin lakaplı komedi sanatçısı Seyfi Dursu...

  Haber 1

  Hülya Koçyiğit genç cilde sahip olmanın sırrını açıkladı....

  Haber

  Melisa Sözen, Vanity Fair dergisinin Fransa edisyo...

  Haber

  Çeşme de tatil yapan Burcu Kıratlı gazetecileri gö...

  Acunn.Com