• IŞİD'e darbe üstüne darbe

   Salahaddin vilayetine bağlı Daluiyye nahiyesinde savaş uçaklarının düzenlediği operasyonlarda 30 IŞİD militanı öldürüldü.

  • Beyaz Saray'dan rehine açıklaması

   Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi Sözcüsü Hayden: "Rehinelerin serbest kalışını ve aileleriyle yakında buluşacak olmalarını sevinçle karşılıyoruz"

  • Almanya'yı delirten Türk!

   Almanya’da 2005 yılında ablası Hatun Sürücü’yü “serbest yaşıyor” diyerek silahla öldüren ve cinayet sırasında 19 yaşında olduğu için gençlik yasasından yararlanarak 9 yıl 3 ay hapis yattıktan sonra serbest bırakılan Ayhan Sürücü, Alman basınına yine konu

  • Samsun Bafra'da deprem meydana geldi

   Bu gece saat 02:24'te merkezüsstü Samsun'un Bafra İlçesi olan 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

  • İstanbul'da dev operasyon

   İstanbul'un bütün ilçelerinde 15 bin polisin katıldığı eş zamanlı asayiş operasyonu yapıldı.

  • Sakarya'da gölette facia!

   SAKARYA'nın Karasu İlçesinin Üçoluk Mahallesi'nde, bahçelerinde bulunan sulama göletine giren 3 kardeş boğularak öldü. Kardeşlerin cesetleri arama kurtarma ekipleri tarafından çıkarıldı.

  • Başkonsolos Öztürk o anları anlattı

   Musul Başkonsolosu Öztürk Yılmaz, canlı yayında 101 günlük esareti anlattı.

  • 'Dünya ABD'ye güveniyor, ABD de...'

   ABD Başkanı Barack Obama, Irak ve Suriye'de terör estiren IŞİD'i yok etmek için dünyanın ABD'ye, ABD'nin de askerlerine güvendiğini söyledi.

  • Gebze - Dilovası arası ulaşıma kapatıldı

   Gebze - Orhangazi - İzmir otoyolunun en önemli geçiş güzergahı olan İzmit Körfez Köprüsü yolu düzenlemesi nedeniyle kapatıldı.

  • Altın Koza sahibini buldu

   Adana'da 21'incisi düzenlenen Altın Koza Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu. ''En İyi Film Ödülü''nü Nesimi Yetik'in yönettiği ''Toz Ruhu'' aldı.

  Polis Kask Dağıttı 

  Adana Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında motosiklet sürücülerine kask dağıttı.

  Güncelleme:
  08/05/2012

  Adana Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında motosiklet  sürücülerine kask dağıttı.

  Turgut Özal Bulvarı, Nuri Sabuncu Bulvarı Valilik önü ve Mustafa Kemal Paşa Bulvarı İl Sağlık Müdürlüğü önünde kontrol noktaları oluşturan ekipler, kaskı olmayan motosiklet sürücülerini durdurdu. 

  Ehliyet kontrolü yapan ekipler, kaskı olmayan sürücülere kask hediye etti. Ekipler, sürücüleri, kask takmanın faydaları hakkında da bilgilendirdi. 

  Trafik Eğitim Büro Amiri Başkomiser Adem Nacar, ilimizde bulunan ana arterlerde Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nce 750 adet koruma başlığı dağıtımı yapıyoruz'' dedi.

  Nacar, trafik kazalarına ölümleri yüzde 65 önlediği anlaşılan koruma başlığının, motorlu bisiklet ve motosiklet sürücüleri ile bu araçlardaki yolcularca takılmasının zorunlu olduğunu hatırlattı.

  Nacar, '' Trafikte motosiklet sürücüsünün güvenliğini sağlayan ve ölüm riskini en az indiren koruma başlığı, gözlükleri, deri ceket ve pantolon, eldiven ve ayakkabı gibi koruyucu ekipmanlar mutlaka kullanılmalı.''

  Adem Nacar, koruyucu başlık takmayan sürücülere 72 lira para cezası ve 15 ceza puanı uygulandığını bildirdi. 

  Haber

  Geyşa Miranda!...

  Haber

  Kemal Sunal’ın eşi ve 2 çocuğunun, “Düttürü Dünya”...

  Haber 1

  Ünlü çift haziran ayında gizlice evlenmiş....

  Haber

  Deniz Seki'den samimi itiraflar... 'Uyuşturucu tic...

  Haber

  Erdal Beşikçioğlu, yeni dizisi, filmi ve oyunlarıy...

  Acunn.Com