Pitbull ve Kaan Aynı Sahnede!

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin başarılı ismi rapçi Kaan, Pitbull’la aynı sahnede!

Güncelleme:
02/07/2012

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmacılarından Kaan,   müziğinin fenomeni, milyonların sevgilisi Mr. Wordwide –   ile Unilife'ın (www.unilifeturkey.com) organize ettiği gecede 30 Haziran akşamı aynı sahnede olacak.

Genç rapper, Pitbull’dan önce sahne alarak izleyicilere keyifli bir gece yaşatacak.

"Give Me Everything Tonight", "Let It Rain Over Me", "International Love", "Suavemente", "On The Floor" gibi hitleriyle milyonların kalbini kazanan,   müziğin fenomeni Mr Worldwide -   30 Haziran Cumartesi Olmeca Golden Nights kapsamında Türkiye’de.

Çift platinyum ödüllü “I Know You Want Me”, Billboard listelerinde aylarca bir numarada kalan “Hotel Room Service” gibi hitlerinin yanısıra; Usher, Enrique Iglesias, Jennifer Lopez, Shakira, Chris Brown, Marc Anthony gibi sanatçılarla gerçekleştirdiği “featuring” şarkılarla da tüm dünyada   müziğin en önemli ismi haline gelen Pitbull, bugüne dek milyonlarca dijital single satışına imza attı. “Dünyayı yönettiğimi iddia etmiyorum, ben sadece kendi gezegenimi yarattım” diyen Mr Worldwide, Olmeca Golden Nights kapsamında 30 Haziran akşamı İstanbul Küçükçiftlik Park'ta vereceği konseriyle   müziği hayranlarına   gezegeninde unutulmaz bir gece yaşatacak.

Olmeca Golden Nights’ta   performansı öncesinde sahne alacak dünyaca ünlü DJ ve sanatçıların performanslarıyla renklenecek bu muhteşem buluşmayı kaçırmayın!

Haber ile ilgili metin girin!.


Kaan Hakkında;

1993 yılında doğan Kaan, 3 yaşında ailesiyle birlikte Hollanda’ya taşındı. 2000 yılında Hip Hop’la tanışan Kaan, 2008’de kendi sözlerini yazmaya ve kaydetmeye başladı.

2010 yılında Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına başvurdu ve yarı finale yükseldi. Prodüktör Fotios Stefos ile tanışan Kaan, profesyonel   hayatına giriş yaptı. İlk single’ı Boş Yok ve And The Club Goes, Türkçe ve İngilizce olarak iki versiyon halinde, Toni Cottura ve Fotis Stefos ile kaydetti.

P. Diddy ve Richard Younglord ile tanıştı ve Younglord; Kaan’ın Amerikalı sanatçılarla birlikte kaydedeceği projelerinin prodüktörlüğünü üstlenmeyi kabul etti.

Hadise ile Türkçe sözleri Deniz Erten'e, İngilizce sözleri ve müziği Fotios Stefos ve Mario Winans'a ait "Biz Burdayız" şarkısının "FirstClass Remix" versiyonunda çalıştı. İstanbul Shopping Fest'in açılış konserinde konuk sanatçı olarak Hadise ile birlikte sahne aldı.

Romanya’nın en ünlü sanatçılarından Smiley ile birlikte stüdyoya girdi. Kuzey Kıbrıs'ta gerçekleşen Survivor Ünlüler-Gönüllüler finalinde canlı performans sergiledi.

30 Haziran’da Küçükçiflik Park'ta gerçekleşecek    konserinin ön grubu olarak sahne alacak.

Fenerbahçe Ülker, THY Avrupa Ligi Top 16 turu F Gr...

Haber

Türkiye Masterlar ve Veteranlar Federasyonu’nun il...

Haber

İspanya La Liga ekiplerinden Real Madrid'de forma ...

Haber

Muhteşem Yüzyıl'da birlikte rol alan Nur Fettahoğl...

Haber

Maraşlı minikler, kendilerine hediye yollayan Berg...

Kahramanmaraş'ta yardım ettiği öğrenciler ünlü oyuncuya böyle teşekkür etti....

Haber

"Yılın en iyi çıkış yapan genç oyuncu ödülü"nü ald...

Haber

Güzel oyuncu Berlin'de Arkadaşım Hoşgeldin ekibini...

Acunn.Com