• Ordu'da inşaat kazısı sırasında işçilerin iki küp altın bulduğu yönündeki iddia kentte heyecan yarattı. Söz Konusu durum üzerine validen de açıklama geldi.

  • Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi Mimar Sinan Anadolu Lisesi’nde edebiyat öğretmeni 28 yaşındaki Lalezar Kara, tek başına yaşadığı evinde ölü bulundu.

  • Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştakilerde işsiz sayısı 2014 yılında 2 milyon 853 bin kişi oldu. İşsizlik oranı ise %9,9 seviyesinde gerçekleşti. 2013 yılında işsizlik yüzde 9.7 idi.

  • Meteoroloji uyardı. Pazar gününden itibaren sıcaklıkların düşmesi ile birlikte Trakya'da Kırklareli çevresinde ve Bursa'nın yüksek yerlerinde karla karışık yağmur bekleniyor.

  • Hindistan'da artan tecavüz olaylarına tepki olarak kalabalık bir grup, cezaevini basarak tecavüzden mahkum olan mahkumu kaçırarak kent meydanında linç etti.

  • Erzurum'da Abdullah Karakaya ağrı kesici iğnenin kendisini sakat bıraktığını iddia etti.

  • Samsun'da AVM'deki marketin servis şoförlüğünü yapan evli Ufuk K., depoda çalışan evli F.K. adlı kadını tacizden tutuklandı.

  • En çok izlenen programların listesi. İşte dünün en çok izlenen programları...

  • New York’ta Delta Havayolları’na ait bir yolcu uçağı, iniş sırasında pistten çıkarak güvenlik çitlerine çarparak durabildi.

  • Tacikistan muhalif lideri Kuvatov, Fatih’te uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

'Oğlum bak git' Diyen Çöpçü Bunalıma Girdi

'Oğlum bak git' diye başlayan diyalog ve süpergeli kavganın videosu bir anda sanal alemde fenomen haline geldi.

Güncelleme:
26/05/2012

Kocaeli'nin Gölcük İlçe Belediyesi'nin anlaştığı taşeron temizlik firmasında temizlik işçisi olarak çalışan Selçuk Kahraman'ın kendisini elindeki kemerle taciz eden bir çocuk arasındaki "Oğlum bak git" diye başlayan diyalog ve süpergeli kavganın bir anda sanal alemde fenomen haline gelmesi sonucu bunalıma girdiği belirtildi.
 
İnternete yüklendikten sonra sanal alemde tıklanma rekorları kıran benzerleri çekildiği gibi, siyasilerin de kullanmaya başladığı, bilgisayar oyunları da yapılan bu olayın gerçek kahramanı temizlik işçisi Selçuk Kahraman kimseyle konuşmaz oldu. Gölcük'ün Şirinköy Mahallesi'nde temizlik işine devam eden, kendisiyle konuşmak isteyen gazetecileri de yanına yaklaştırmayan Selçuk Kahraman'ı, asgari ücretle çalıştığı firma yetkililerinin de kendisine konuşmamasını tembih ettiği belirtildi.

Sanal Alemdeki "Oğlum Bak Git" Geyikleri İçin Tıklayın...

Haber ile ilgili metin girin!.
 
Ailesi aynı semtte oturan ve ayrıca kekeme olduğu belirtilen Selçuk Kahraman'ı tanıyanlar, konuyla ilgili kendisine soru sorulduğunda konuşmak istemediğini, kendisini taciz eden çocuğa süpürgeyle vurup kafasını da kanattırdığı için "Beni hapse atarlar mı ?" diye sorduğu, korku içinde olduğu da belirtildi. Birçok televizyon kuruluşunun de Selçuk Kahraman'ı cazip tekliflerle ekrana çıkarmak istemesine rağmen bunu kendisi ve ailesinin kabul etmediği ifade edildi.
 

Ordu'da inşaat kazısı sırasında işçilerin iki küp ...

Haber

Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi Mimar Sinan Anadolu Lises...

Haber

Maç başı ücret için sahaya çıktığı yönünde eleştir...

Haber

Oyuncu Şahin Irmak uzun süredir aşk yaşadığı Asena...

Haber

Oyuncu Gamze Gözalan'ın babası Coşkun Gözalan haya...

Cem Yılmaz evini yakınlarında kendisini görüntüleyen muhabirlere sert çıktı....

Haber

Kanal D'nin yeni dizisi Kara Kutu izleyici ile bul...

Haber

ABD'de ünlü aktör Harrison Ford'un kullandığı uçak...

Acunn.Com