• 'Yılın en güzel insanı' seçildi!

  Yetenekli oyuncu Lupita Nyong'o '2014'ün en güzel insanı' seçildi.

 • Çöpten film çıkaracak

  Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde çekilecek, deniz dibi kirliliğini mizahi dille ele alacak 'İnaf Gari' adlı film öncesinde, 'Sualtı Temizlik Harekatı' etkinliği düzenlenecek. Gönüllü dalgıçlar tarafından çıkartılan çöpler sergilenecek, etkinlikte ayrıca filmin

 • İlk Vine'ı izlenme rekorları kırdı!

  Sinema tarihinin en başarılı oyuncularından Robert De Niro'nun rol aldığı 100'den fazla film bulunuyor.

 • Yeni 'Steve Jobs' o oldu!

  Hollywood'un en beğenilen isimlerinden Leonardo DiCaprio'nun, Apple'ın kurucularından Steve Jobs rolüyle sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

 • Fassbender ve Cotillard'lı Macbeth'e ilk bakış!

  Başrollerinde Marion Cotillard ve Michael Fassbender'ı izleyeceğimiz Machbeth filminden ilk fotoğraf paylaşıldı!

 • Mrs. Doubtfire 2 Geliyor!

  Robin Williams'ın çocukları için yaşlı bir dadı kılığına girdiği Müthiş Dadı filminin üzerinden tam 21 yıl geçti. Filmin yapımcılarından yapılan açıklamayla birlikte yeni filmin çekileceği duyuruldu.

 • İKSV'de ödüller sahiplerini buldu

  33. İstanbul Film Festivali kapanış ve ödül töreni Cemal Reşit Rey'de düzenlendi.

 • Atom Egoyan The Captive ile Altın Palmiye için yarışacak

  Bu yıl 33. İstanbul Film Festivali’nde izleme şansı bulduğumuz Devil’s Knot’un ardından Atom Egoyan’ın bu yıl seyirci karşısına çıkacak diğer filmi The Captive de bir gerilim filmi.

 • İtirazım Var filmi vizyonda!

  Bir imam ve namaza duran bir cemaat ile açılıyor İtirazım Var. Arkada çalan bangır bangır müzikle birlikte… Evet, bu bir Onur Ünlü filmi!

 • Woody Allen vizyonda!

  Woody Allen’in başrol aldığı komedi, fantastik roman uyarlaması ‘Divergent’ (Kiralık Aşık) bugün gösterime giren filmler arasında.

Mart Ayı'nın Merakla Beklenen Filmleri

Beyaz perde 2013 yılında da çok renkli. Mart ayının merakla beklenen pek çok filmi Warner Bros. imzasıyla vizyona girmek için gün sayıyor.

Beyaz perde 2013 yılında da çok renkli. Mart ayının merakla beklenen pek çok filmi Warner Bros. imzasıyla vizyona girmek için gün sayıyor. İşte o filmler...

1 Mart - SUÇ ÇETESİ / GANSTER SQUAD
Paul Lieberman’ın aynı adlı eserinden uyarlanan 'Suç Çetesi' (Gangster Squad) ülkemizde sinemaseverlerle buluşmak için 1 Mart 2013'ü bekliyor. 

‘The Gangster Squad’ filmi, 1949'da Los Angeles'ta bir mafya babasının hikayesini anlatıyor.Filmin başrolünde Sean Penn, Ryan Gosling, Josh Brolin, Nick Nolte ve Emma Stone gibi Hollywood'un ünlü yıldızları bulunuyor.

Haber ile ilgili metin girin!.
 
1 Mart - HİTİTYA: MADALYONUN SIRRI
Alman- Türk ortaklı Inka Investment Holding tarafından 5 milyon dolarlık bütçeyle finanse edilen ve Türkiye'nin İlk Türk Fantastik Çocuk Filmi olarak vizyona girmeye hazırlanan Hititya: Madalyonun Sırrı, Mart ayında sinemaseverlerle buluşuyor.

Başrollerini Emir Berke Zincidi, Egemen Zincidi, Nehir Çağla gibi çocuk oyuncuların paylaştığı filmde; Gürkan Uygun, Ebru Cündübeyoğlu, Serra Yılmaz, Avni Yalçın, Deniz Özerman, Uğurkan Erez ve ünlü Alman oyuncu Bruno Eyron, gibi   sektörünün önemli isimleri rol alıyor.

Anadolu topraklarında geçen Hititya Mitolojisinden yola çıkılarak anlatılan hikayede arkeolog bir babanın ve özel güçlere sahip bir annenin çocukları olan Alaz, Yaman ve Nehir'in; paralel bir evren olan Hititya'ya geçerek özel güçlere sahip olmaları ve annelerine kavuşmak için kötülükler dünyası efendisiyle savaşmaları anlatılıyor.
 
Haber ile ilgili metin girin!.
 
15 Mart - ÇANAKKALE: YOLUN SONU
Genel Yönetmenliğini Serdar Akar’ın, yönetmenliğini Kemal Uzun’un üstlendiği Çanakkale Savaşı'nı konu alan “Çanakkale Yolun Sonu” filmi 15 Mart 2013 tarihinde Şehitleri Anma Haftası’nda bir ilki gerçekleştirerek başta Almanya, İngiltere, Fransa, Belçika, Hollanda, İsviçre, Azerbaycan olmak üzere 25 ülkeyle aynı anda vizyona giriyor.

Savaş'ı bir askerin gözünden tüm gerçekliğiyle beyazperdeye aktaran filminin başrollerini Kurtlar Vadisi dizisinin fenomen karakteri Memati Baş'ı canlandıran Gürkan Uygun, İngiliz oyuncu Stephen Chance, Ben Warwick, Umut Kurt, Berrak Tüzünataç, ve Mahir Günşıray paylaşıyor.
 
Haber ile ilgili metin girin!.
 
22 Mart - DEV AVCISI JACK / JACK THE GIANT SLAYER (3D)
Nicholas Hoult’ın başrolde olduğu “Jack the Giant Slayer” isimli 3D epik aksiyon ve macera filmini kıdemli   yapımcısı Bryan Singer yönetiyor.

Filmde aynı zamanda Prenses Isabelle rolünde Eleanor Tomlinson; dolandırıcı Lord Roderick rolünde Stanley Tucci;  mahkûm Kral Brahmwell rolünde Ian McShane; devin lideri rolünde Bill Nighy; General Fallon ve saray koruması Elmont rolünde ise Ewan McGregor görülüyor.

Film, genç bir çiftçinin farkında olmadan dünyamız ve korkunç dev ırkının dünyası arasındaki kapıyı açmasıyla asırlar sonra tekrar yeryüzüne çıkan devlerin, bir zamanlar kaybettikleri toprakları geri kazanmak istemeleriyle çıkan mücadeleyi konu ediniyor.
 
Haber ile ilgili metin girin!.
 
29 Mart - SELAM
Dünyanın farklı ülkelerindeki Türk kolejlerinde görev yapan öğretmenlerin öyküsünün anlatıldığı ilk   filmi olan “SELAM” filmi 29 Mart 2013’te beyaz perdede izleyicisiyle buluşuyor.

Yönetmenliğini Levent Demirkale’nin üstlendiği, senaryosunu ise Necati Şahin’in yazdığı “Selam” filminin başrollerini, Burçin Abdullah, Yunus Emre Yıldırımer ve Hasan Nihat Sütçü paylaşıyor. Dağıtımını Warner Bros’un yapacağı ve çekimleri Asya, Afrika ve Avrupa’da gerçekleştirilen “Selam” filmi, 3 kıtada ve 4 farklı ülkede çekilen ilk Türk filmi olma özelliğine sahip.
 
Haber ile ilgili metin girin!.

Haber 1

Manchester United'daki görevine son verilen David ...

Haber

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, E...

Haber

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 1915 olaylarına ili...

Haber

Saba Tümer canlı yayında izleyiciyi at üstünde sel...

Haber

Sibel Can, instagram'a bir girdi, olay çıktı!...

Haber 1

Cem Yılmaz'ın küçük oğlundan ünlü komedyene doğum günü sürprizi......

Haber

Ekranların keyifli dizisi Seksenler de selfie akım...

Haber

Kara Para Aşk dizisinin yıldızı eşiyle kahvaltı ke...

Acunn.Com