Mandıra Filozofu Film Oldu!

  Ekranların sevilen karakteri 'Mandıra Filozofu Mustafa Ali', beyaz perdede izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

  Güncelleme:
  15/08/2013

  'Çocuklar Duymasın' dizisinde Müfit Can Saçıntı'nın canlandırdığı 'Mandıra Filozofu Mustafa Ali' karakteri   filmi oldu. Yapımcılığını Birol Güven'in üstlendiği filmi,   yönetiyor. 'Mandıra Filozofu' isimli filmin senaristliğini ve başrolünü de üstlenen Saçıntı; çekimlerden önce yapımcı   ile birlikte Bodrum'un Çökertme ilçesine gidip keşif yaptı. Araştırmaları sonucunda filmin büyük bir bölümünü Bodrum'un Çökertme ilçesinde çekmeye karar veren ikili, geçtiğimiz hafta çekimlere başladı.

  EN ÇEVRECİ FİLM EKİBİ
  'Mandıra Filozofu Mustafa Ali'nin yaşadığı kulübe ve bahçesi sıfırdan tasarlandı. Zeytin ve keçiboynuzu ağaçlarının bulunduğu bahçeye, senaryo gereği mandalina gibi meyve ağaçları da dikildi. Ayrıca sebzelerin ekildiği bir de bostan yapıldı.   ekibi, bahçeye gerekli suyu temin edebilmek için kuyu kazıp kanallar açtı.

  Haber ile ilgili metin girin!.

  YUNAN ADASINDA ÇEKİM
  Yapımcı   ve yönetmen Müfit Can Saçıntı; bir bölümü Yunan adalarında çekilmesi planlanan 'Mandıra Filozofu Mustafa Ali' için Ege'nin diğer yakasında da uygun mekan aradı. Yunan adalarını gezen ikili, Kaliminos- Vati adasında çekim yapmaya karar verdi. 'Mandıra Filozofu'nun eğlenceli hikayesinin anlatılacağı filmde; Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy da başrolleri paylaşıyor.

  İLK KEZ FİLM YÖNETİYOR
  'Seksenler' dizisinin de yönetmenliğini yapan Müfit Can Saçıntı, ilk kez bir   filmi için kamera arkasına geçti. Saçıntı, senaryosunu da yazdığı filmin tüm detaylarıyla tek tek ilgileniyor ve oyunculara taktikler veriyor.

  Öner Öngün / Sabah

  Haber 1

  Anne olmak için gün sayan oyuncu Pelin Karahan eşi...

  Haber

  Beyoğlun'da yolda yürüyordu ki......

  Haber

  AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresi, Ankara Aren...

  Haber

  Ünlü oyuncu Zerrin Tekindor yeni saç stili ile dik...

  Haber

  Oyuncu Kayra Şenocak TRT'de yayınlanacak olan Fili...

  Haber 1

  Babam Sınıfta Kaldı dizisinin setinde aşk yaşamaya başlayan Melis Tüzüngüç ve Al...

  Haber

  Ünlü müzisyen İskender Paydaş oğlu Alef'le birlikt...

  Haber

  Alişan, 700 bin liraya Mercedes cip satın aldı....

  Acunn.Com