Makyajsız Güzel Görünmenin Yolları!

  Makyaj yapmadan, doğal güzelliğinizi öne çıkarabileceğinizi düşünenlerdenseniz gelin makyajsız güzel görünmenin yollarını birlikte keşfedelim.

  Güncelleme:
  03/01/2013

  Bakkala bile giderken   yapanlara inat makyajsız da güzel olunabileceğini düşünüyorsanız siz de bizdensiniz.

  Makyajın vazgeçilmeyecek bir amaç olarak görülmesini değil, zevk alınarak yapılması gereken bir araç olması gerektiğini destekliyor ve makyajsız güzel görünmenin yollarını yazıyor.

  Cildinizi temizlemeyi ihmal etmeyin!
  Makyajsız güzel görünmede ilk adım cilt temizliğine önem vermekten geçiyor. Sadece makyajsız olacaksanız değil,   yapacaksanız da cildi temizleyerek mutlaka makyaja hazırlamak gerekiyor. Aradığınız şey doğal güzellikse cildinizi düzenli olarak temizleyerek daha taze ve canlı görünmesine katkı sağlayabilirsiniz.

  En güzel noktanızı öne çıkarın!
  Doğal güzelliklerinizi öne çıkarmak makyajsız güzel görünmede sizi bir adım öteye taşıyacaktır. Örneğin kalın ve biçimli kaşlara sahipseniz onlara daha fazla özen göstererek, yani hiçbir zaman şekli bozulmuş kaşlarla dolaşmayarak makyajsız da gayet dikkat çekici olabilirsiniz.

  Kendinize güvenin!
  Makyaj bir şeyleri gizlemek için değil tamamen zevk için yapılmalıdır.   yapmadan berbat görüneceğinizi düşünüyorsanız bu güven eksikliği kendini bir şekilde mutlaka belli edecektir. İlk başta kendiniz makyajsız da güzel olduğunuza inanmalısınız, böylece diğerlerine de aynı enerjiyi geçireceğinizden onlar da öyle düşünecektir.

  Gülümseyin!
  Kocaman bir gülümsemenin üstesinden gelemeyeceği şey yoktur. İnsanlar yüzünüzdeki minik kusurlardan daha çok gülümsemenize dikkat edeceklerdir. Madem doğallıktan bahsediyoruz, elbette gülüşümüz de doğal olmalı ve içten gelmeli.

  Umursamayın!
  Alnınızda çıkan o minicik sivilceyi gizlemek için kat kat boya gibi duran   yapmaya ne gerek var? Emin olun ki yüzünüzdeki minik kusurları sizden başka kimse fark etmeyecektir. Birazcık umursamaz olmakta ve başkalarının ne söyleyeceğini düşünmemekte her zaman yarar var!

  Saç kesiminizi değiştirin!
  Müthiş bir saç kesimiyle bambaşka biri gibi gözüken insanlara çokça şahit olmuşsunuzdur. Yüzünüze yakışan ve kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir saç kesimiyle makyajsız da gayet dikkat çekici gözükebilirsiniz.

  Beslenmenize özen gösterin!
  Cildimizin makyajsız güzel gözükmesi için hem içten hem de dıştan iyi bir bakıma ihtiyacı vardır. Yediklerimiz, içtiklerimiz cilt sağlımızı doğrudan etkiler. Bununla ilgili detaylı bilgi almak için Mükemmel cilt için beslenme konumuzu okumanızı tavsiye ederiz.

  Aynı zamanda düzenli uykunun da cilt sağlığımız üzerindeki etkisinin büyük olduğunu hatırlatmakta fayda var.

  pudra.com

  Haber 1

  İsrail'in Gazze şeridine saldırıları yoğun şekilde...

  Haber

  İran'ın Kirmanşah kentinde ramazan ayında sokakta ...

  Haber

  Hollandalı teknik adam gözünü güzel muhabirden ala...

  Haber

  Songül Öden reddetti, haftalık 40 bin TL'lik iş Nu...

  Haber

  Ayağı kırıldığı için tüm işlerini askıya aldığı yö...

  Haber 1

  Bir süredir aşk yaşayan Melisa Sözen ve Hatun Tekin el ele görüntülendi....

  Haber

  Hatice Aslan ile Kenan Ece Bodrum sonrası tatiller...

  Haber

  Kıvanç Tatlıtuğ sevgilisi Başak Dizer'le aşk tatil...

  Acunn.Com