Mayıs Ayında Hangi Burcu Ne Bekliyor?

Dünyaca ünlü astrolog Susan Miller’ın aylık burç yorumları burada!

Güncelleme: 05/05/2012 12:42:37

Dünyaca ünlü astrolog Susan Miller'ın Mayıs ayı burç yorumları burada!

KOÇ
Son zamanlarda hayat sizi bir hayli zorlamıştı. Jüpiter, bir süredir kazanç evinizi tutuyordum fakat 21 Nisan’daki yeni aya kadar bu turun olumlu sonuçlarını görememiştiniz. Ama bu ay yeniden mucizelere inanmaya başlayabilirsiniz. Kazancınız beklemediğiniz ölçüde artabilir. Mayıs ayının ilk haftalarında zam istemek veya yeni bir iş için mülakata girmek gibi planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yılın en şanslı günlerinde; 10, 11 ve 12 Mayıs’ta, duymayı beklediğiniz cevapları alacaksınız. Kredi, ipotek, sigorta ödemeleri gibi konularda da işler yoluna girecek. Yönetici gezegeniniz Mars, projelerinize yoğunlaşmanız ve hedeflediğiniz sonuca ulaşmanız için size destek olacak.

BOĞA
Sansasyonel doğum günü ayı sizi bekliyor! Son zamanlarda belli konulara fazlasıyla odaklanmış ve bundan zevk almaya başlamıştınız. Fakat Mayıs ayını, son birkaç ayla bile kıyaslayamayacaksınız. Önce, 21 Nisan’daki yeni ayın olağanüstü uğuru ve ışıltısının bu ay da sizi etkilemeye devam edeceğini söyleyelim. İlgilendiğiniz biri varsa bu ay onu karşınıza almalı ve hissettiklerinizi itiraf etmelisiniz. Şans gezegeni Jüpiter, 11 Haziran’a kadar Boğa burcunda olacak.

İKİZLER
Sahnenin arkasında kanatlarınızı açmış beklemektesiniz; spot ışıklarının altına adım atmak için hazırsınız. Haziran’ın ortasına kadar yaptıklarınız sorgulanmayacak; bu nedenle aşılan çizginizin ötesinde, performansınızı mükemmelleştirmek için yeterince zamanınız olacak. Bu yüzden geleceğiniz için izleyeceğiniz yolu çizerken, bu parlak enerjiyi kullanın.

YENGEÇ
Nazik Nisan ayı romantizmi hayatınızın her noktasına taşıyacak gibi görünüyor. Sıradanlıktan uzaklaşıp dünyevi zevklere kendinizi bırakacağınız bir döneme girebilirsiniz. Birçok yönden Mayıs, yeni insanlarla tanışmanız veya birlikte çok şey paylaştığınız önemli birisine olan sevginizi kutlamanız için ideal bir ay. 4-5 Mayıs tarihlerindeki dolunay, sizin ve partnerinizin aklını başından almak için yılın en büyüleyici gecesini hazırlayacak.12-13 Mayıs tarihlerinde Jüpiter, Güneş ile buluşacak ve romantik bir gece daha sunacak.

ASLAN
Çok uzun süredir çalışıyor, kendinizi hırpalıyorsunuz. Şimdi emeklerinizin karşılığı övgü ve alkışı alma zamanı. Şans gezegeni Jüpiter ve Güneş’in aynı hizaya geleceği 12 Mayıs tarihinde büyük bir zafer elde etme şansı bulacaksınız. 12 yılda bir karşılaşabileceğiniz bu zafer dolu gezegen buluşmasından yararlanmaya bakın. Ayın ilk günlerinden itibaren üzerinde çalışmaya başladığınız projeniz için işlerin yoluna girdiğini göreceksiniz. Geçtiğimiz aylarda kazancınız sekteye uğramış olabilir, fakat bu ay, hak ettiğiniz maddi karşılığı alacak gibi görünüyorsunuz.

BAŞAK
Tutulmalar, sundukları şaşırtıcı fırsatlarla bilinir. 20 Mayıs’taki Güneş tutulması heyecan verici kariyer olanakları ile hayatınızı değiştirebilir; mesleğinizde ilerleyebilir, yeni iş teklifleri alabilirsiniz. İletişim yeteneğinizle neler yapabileceğinizi göreceksiniz. Bu süreçte yurt dışındaki bir bağlantınızın, size destek olma istediğini öğrenebilirsiniz. Fırsatı kaçırmak istemeyecek ve ayın ilk haftaları için uçak biletinizi alacaksınız. Bunun gibi iş seyahatleri ve toplantılar için en ideal tarihler; 9-13 Mayıs arası olacak.

TERAZİ
Geçtiğimiz ay boyunca, geleceğinizle ilgili düşünüp durdunuz; ancak Mars ters yönlü evresindeydi ve bu durum, düşüncelerinizin netlik kazanmasına izin vermedi. Şimdi Mars, yalnızlık evinizi aydınlatıyor. Bu sayede kendinize bol bol zaman ayıracak ve geleceğiniz için doğru kararları alabileceksiniz. Beş ay içinde rahatlayacak ve kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Bu ayın en güzel hediyesi, finansal konularda alacağınız haberler olacak. Kredi başvurusu veya maaşınıza zam talebiniz olduysa, beklediğiniz olumlu cevabı alacaksınız.

AKREP
Havadaki romantizmi hissedebiliyor musunuz? Evlenmeye hazır mısınız? Gerçek aşkı bulduğunuza inanıyorsanız, bu ay evlilik teklifi almaya ya da etmeye hazır olun! Düğününüz bu ay ise evlenmek için seçilebilecek en iyi zamanı seçtiniz demektir. Jüpiter’in olumlu etkileri ay boyu sizinle olacak. Nişan ya da evlilik için en uygun tarihler; 4-5 ve 12-13 Mayıs. Bu tarihler aynı zamanda profesyonel enerjinizi ve kariyer ilişkilerinizi de verimli kullanabileceğiniz zamanlar.

YAY
Sevgili Yaylar; bu ay bedeninize zaman ayırın çünkü Jüpiter, size ihtiyacınız olan her imkanı sunacak. Özellikle kilo vermek için Mayıs, en ideal ay olacak. 12 Mayıs Cumartesi, fitness’a ya da hep ertelediğiniz o spor salonuna yazılmak için harika bir zaman. 15-27 Mayıs arası, Venüs ters yönlü hareket evresine giriyor. Bu tarihlerde aşk hayatınızla ya da görünüşünüzle ilgili ani kararlar vermekten kaçınmalısınız.

OĞLAK
Nadir de olsa bazen, keşke hiç bitmese dediğiniz mükemmele yakın aylar olmuştur. Mayıs ayı da size tam olarak bunu düşündürecek. Mars, diğer toprak burcu Başak ile birlikte seyahat evinizi turluyor. Bu ay aşk evinizin konukları ise Plüton ve Jüpiter. Bu gezegenlerin ortaklaşa çalışması ile sizi aşk, eğlence ve rahatlama dolu bir ay bekliyor. Bekarsanız, tutkuyla sevebileceğiniz biriyle tanışma fırsatı yakalayacaksınız. İlişkiniz varsa ne kadar şanslı olduğunuzu hatırlayacağınız, mutlu günler geçireceksiniz.

KOVA
Ev almayı, büyük bir tadilata başlamayı veya mobilyalarınızı yenilemeyi düşünüyorsanız, Mayıs’ın ilk haftalarında hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mutluluk ve şans gezegeni Jüpiter sayesinde bu ay, hiçbir şey sıradan olmayacak. Kısaca, Mayıs ayı 2012’nin en şanslı ayı olacak ve gayrimenkul konularında mucizevi gelişmelere şahit olacaksınız.

BALIK
Heyecan verici bir aydasınız. Etkili iletişim yeteneğiniz size şans getirecek. Üzerinde çalıştığınız kitabı bitirmek, makaleyi tamamlamak ya da yeni bir teknolojik uygulama yazmak için mükemmel bir ay. Her ne yapıyor olursanız olun, bu ay işinizde verimli olacaksınız. Jüpiter burcunuzu terk etmeden önce, size bu yıl bir daha tekrar etmeyecek kadar büyük bir şans getirmeyecek.

Susan Miller aylık burç yorumlarının tamamını bu ayki Tempo dergisinde bulabilirsiniz.

EN YENİ VİDEOLAR

EN YENİ GALERİLER

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SON EKLENENLER