• Yunanistan'da oyları silip süpüren Syriza'nın lideri Alexsis Tsipras kimdir?

  • Yasadışı olarak diş kliniği işleten kadının hiç bir eğitimi olmadan hatta sadece Youtube'dan izlediği görüntülerle diş hekimliği yaptığı ortaya çıktı.

  • Cübbeli Ahmet Hoca hakkında ortaya atılan 'yakmayan kefen' sattığı iddiası için "Allah-ü Teala istismar edenlere fırsat vermesin" dedi.

  • Türkiye, IŞİD'in rehin tuttuğu iki Japon vatandaşından birini infaz etmesini şiddetle kınadı.

  • Bakırköy Yeşilköy Caddesi üzerinde meydana gelen kazada kadın sürücü hayatını kaybetti.

  • İngiltere'deki Yeşiller Partisi Genel Başkanı Natalie Bennett'in insanların IŞİD ve El Kaide gibi örgütlere katılmalarından dolayı cezalandırılmaması gerektiğini açıklaması ülkede büyük tepki çekti

  • Gölbaşı Sulh Ceza Nöbetçi Hakimliği, Facebook'ta Hazreti Muhammed'e yönelik hakaret içerikli paylaşımlara erişimin engellenmesine karar verdi

  • Hürmüzgan eyaletinin merkezi Bender Abbas kenti 5 büyüklüğündeki depremle sarsıldı.

  • PewDiePie takma adıyla Youtube hesabı bulunan 25 yaşındaki Felix Kjellberg Youtube'dan ve PC oyunlarından 2013 yılında ortalama 2,6 milyon sterlin (9,1 milyon) kazandı.

  • Eskişehir'de meydana gelen maddi hasarlı trafik kazası sonrasında çıkan bıçaklı kavgada 2 kişi hayatını kaybetti.

Kurbanlar Suriyeli Kardeşlerimize Ulaştırılacak

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) ile Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Kurban Bayramı'ndaki yurt dışı organizasyonlarında görev yapacaklar törenle uğurlandı.

Güncelleme:
16/10/2012

Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) ile Diyanet İşleri Başkanlığı'nın   Bayramı'ndaki yurt dışı organizasyonlarında görev yapacaklar törenle uğurlandı.

TDV'de düzenlenen törende konuşan Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, ''Bu sene dost ve kardeş Suriye'den ülkemize sığınıp, muhtelif yerlerdeki çadırlarda kalan kardeşlerimize de milletin vekaletle verdiği kurbanları ulaştıracağız'' dedi.

''Bizi Allah'a yakın kılmak için emredilen ibadeti yerine getirirken bizi O'ndan uzaklaştıracak herhangi bir davranışa tevessül etmemeliyiz'' ifadelerini kullanan Görmez, ''İmanın yarısı olan temizliği, insan ve çevre sağlığıyla dinimizin bize emrettiği hayvana karşı merhamet ve şefkati, bütün bu prensip ve ilkeleri asla gözardı etmemeliyiz'' şeklinde konuştu.

Görmez, ''Bu ibadeti bazı olumsuzlukları görerek, tartışma konusu yapmamalıyız'' dedi.

AA

Gölbaşı Sulh Ceza Nöbetçi Hakimliği, Facebook'ta H...

Haber

The Mekan'da yemek yiyen Hande Ataizi çıkışta bir ...

Haber

Rıdvan Dilmen, Galatasaray-Çaykur Rizespor karşıla...

Haber

The Mekan'da yemek yiyen Hande Ataizi çıkışta bir ...

Haber

‘İç çamaşırı modelliğini seviyorum’...

Fahriye uğruna bileti yanıyordu!...

Haber

Sakın bu linke tıklamayın......

Haber

En son Hayat Yolunda dizisi ile ekran başına geçen...

Acunn.Com