Justin Bieber Türkiye'de!

Dünyanın en sevilen ve albüm satışlarıyla rekorlar kıran Justin Bieber, Believe albümüyle tüm dünya ile aynı anda Türkiye'de.

Güncelleme:
15/06/2012

Dünyaca ünlü pop yıldızı Justin Bieber'in üçüncü stüdyo albümü olan Believe, 19 Haziran'da tüm dünya ile aynı anda müzik marketlerdeki yerini alıyor. Avrupa Müzik & Universal Music markasıyla piyasaya çıkacak olan   13 şarkıdan oluşuyor.

Albümün ilk single'ı olarak şimdiden tüm dünya müzik listelerinde birinci sıraya oturan "Boyfriend", sahip olduğu R&B, hiphop ve club müziği ritimleriyle her yaştan müzik severi dans ettirmeyi başardı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Şarkı aynı zamanda Youtube'da yayınlandıktan sadece 24 saat sonra 8 milyon izleyiciye ulaşarak inanılmaz bir başarı elde etti. Albümden yayınlanan ikinci single "As Long As You Love Me" oldu.

Popüler kültürün yeni ilahı olan Justin Bieber,   albümü için müzik dünyasının dev isimleriyle bir araya geldi. Albümün prodüktörlüğünü Britney Spears gibi isimlerle çalışan ünlü yetenek avcısı Scott Braun ve müzik dünyasının en sevilen isimlerinden biri olan Usher üstlendi. Albümde yer alan sürpriz konuk sanatçılar ise Ludacris, Nicki Minaj, Drake ve Big Sean.

Etiler'deki evinde ölü bulunan Yelda Kahvecioğlu'n...

Haber

"Normal doğum yapmak istiyorum" diyen güzel sunucu...

Haber

Türk futbolunun yıldiz isimleri Arif Erdem, Yılmaz...

Haber

Saturday Night Live’da, başrolünde Dakota Johnson’...

Haber

Kara Para Aşk dizisinin sevilen oyuncusuna hayranl...

Hayranlarıyla buluşan ünlü oyuncu "Anne olmayı çok istiyorum" dedi....

Haber

‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisi nedeniyle 4 sezon boyunca...

Haber

MetrocIty AVM’de hayranlarıyla buluşan Doğa Rutkay...

Acunn.Com