• İngiliz basınından şoke eden IŞİD iddiası!

   İngiliz gazetelerinde yer alan haberlere göre, IŞİD'e katılan cihatçı kadınlar, genelevler kurup esir alınan Iraklı kadınları seks kölesi olarak kullanıyorlar.

  • Şifresi çözülemiyor!

   Almanya’nın Türkiye’yi dinlediği iddialarını da içeren belgeleri ABD’ye vermekle suçlanan Markus R.’nin bilgisayarındaki şifre çözülemiyor

  • Acilde ‘sürpriz fatura’ dönemi!

   Özel hastanelerin acil servislerinde hastalara ‘fatura bildirimi zorunluluğu’ kaldırıldı. Hastalar artık ücret ödeyip ödemeyeceğini acil servisten çıkışta öğreniyor...

  • Trafikte kırmızı alarm!

   AKOM bugün için uyardı!

  • Şırnak'ta polis aracına molotoflu saldırı

   Şırnak’ın Cizre ilçesinde izinsiz gösteri yapan grup tarafından zırhlı araca molotofkokteyli atılması sonucu 2 polis memuru yaralandı.

  • IŞİD'in attığı havan topları Türkiye'ye düştü

   Mardin'in Nusaybin ilçesine komşu olan Suriye'nin Kamışlı kentine bağlı Tılhamis köyünde IŞİD ile YPG güçleri arasında çatışmalar sürüyor.

  • İstanbul'da rengarenk koşu

   İlk defa ABD'de düzenlenen renkli koşu "Color Sky 5K" İstanbul'da yapıldı. Yaklaşık bin kişi dün öğle saatlerinde Yenikapı’daki Şehir Parkı’nda buluştu.

  • IŞİD’in attığı havan topları Türkiye'ye düştü!

   Mardin'in Nusaybin ilçesine komşu olan Suriye'nin Kamışlı kentine bağlı Tılhamis köyünde IŞİD ile YPG güçleri arasında çatışmalar sürüyor

  • Korkunç şekilde can verdi!

   Kütahya'da 17 yaşındaki Resul Pekuslu, yağan yağmur nedeniyle göle dönüşen sokakta yürürken yaya kaldırımında bulunan elektrik trafosuna dokununca akıma kapılarak öldü.

  • IŞİD için şok iddia!

   İngiliz gazetelerinde yer alan haberlere göre, IŞİD'e katılan cihatçı kadınlar, genelevler kurup esir alınan Iraklı kadınları seks kölesi olarak kullanıyorlar.

  İşte En Güzel 1 Nisan Şakaları

  Dünyanın dört bir yanında yapılmış en ilginç ve komik şakalara çok güleceksiniz.1 Nisan geleneğinin tarihi 16. Yüzyıla kadar dayanıyor...

  Güncelleme:
  01/04/2012

  Her yaşın farklı şakaları olsa da şakaların genelde kişilerin birbirlerini kandırması ve ''muziplik'' yapma üzerine kurulu olduğu, şakaların zaman zaman da kötü sonuçlar verdiği de görülür.
   
  ''Nisan Balığı'' veya ''Nisan Bir'' geleneğinin başlamasına ilişkin çok çeşitli efsaneler bulunurken, en eski 1   şakasının eski Romalılar döneminde yapıldığı sanılıyor. Bununla birlikte şakaların gelenekselleşmesinin başlangıcı 16. yüzyıla kadar uzanıyor. 1564 yılında Fransa Kralı IX. Charles'ın yılbaşını 1 Nisan'dan 1 Ocak'a aldırmasından sonra 1 Nisan'ı yılbaşı olarak kabul etmeye devam edenlerle alay etmek amacıyla yapılan şakalar, bir süre sonra gelenek haline geldi.
   
  Haber ile ilgili metin girin!.

  Haber

  Kanadalı şarkıcı İma Akasya Park’ta sevenleriyle b...

  Haber 1

  Medcezir’in Yaman’ı Çağatay Ulusoy, önceki gün Kuruçeşme Huqqa’daydı....

  Haber

  Miranda Kerr kıyafetlerine servet harcıyor....

  Haber

  Ceylan Çapa, adı eski sevgilisi Burak Özçivit’le a...

  Acunn.Com