Gizem Özdilli'nin Muhteşem Evi

Ünlü manken Gizem Özdilli sevgilisi Ufuk Ataç ile birlikte yaşadıkları Ankara'daki evlerinin kapılarını bir dekorasyon dergisi için açtı.

Güncelleme:
11/04/2012

Ünlü manken   sevgilisi Ufuk Ataç ile birlikte yaşadıkları Ankara'daki evlerinin kapılarını bir dekorasyon dergisi için açtı. 5 oda ve 5 banyodan oluşan ev 30 katta ve etrafı cam ile çevrili. Tüm mobilyalarının yurtdışından alındığı ev görenleri kendisine hayran bırakıyor.. Yaz ayında evlenmeyi planlayan ikili düğün öncesinde Ankara'daki evlerini dekore eden ikili diger taraftan da ayın 15 gününü geçirdikleri İstanbul'daki ev içinde kollarını sıvadı.. Özdilli'nin evini çok beğenen yakın arkadaşı   ise sevgilisi Okan Kurt ile birlikte oturacakları evin dekorasyonunu yapması için ünlü mankenden yardım istedi. Özdilli arkadaşı   ile Okan Kurt'un evlendikten sonra birlikte oturacakları evi dekore edecek..
 
İşadamı Ufuk Ataç ile mutlu bir beraberlik yaşayan ve imam nikahının ardından bu yaz evlilik planları içinde olan Gizem Özdili şimdilerde dekorasyonunu yeni bitirdiği evinin mutluluğunu yaşıyor. Sevgilisinin işleri dolayısıyla 15 gün Ankara'da 15 gün İstanbul'da kalan   şimdilerde  ev dekorasyonu konusundaki başarısıyla adından sözettiriyor.

Sevgilisiyle birlikte oturdukları Ankara'da bir recidanse'nin 30. katında yeralan iki katlı çatı dubleksi evinin muhteşem dekorasyonuyla herkesin dilinde. Bir dekorasyon dergisi icin evinin kapılarını açan Özdilli 5 Oda 5 banyodan oluşan evini farklı renklerle dizayn etti. Salonda üç ayrı oturma gurubunun yeraldığı ev için Özdilli " Eve gelen misafirlerin ruh haline göre dekore ettik. Eglenceli sohbetler için lila renkli koltuklar sinema filmi izlemek için bakır rengi koltuklar iş ve ciddi konular konuşulacaksa da kırmızı koltuklarımız var. Yani kim nasıl hissediylorsa kendisini istediği yerde oturabilir" diye konuştu.

İki misafir yatak odası ve çalışma odası dışında özdilli her banyoyu farklı renklerle döşedi. Yatak odasının romantik bir havada olmasına özen gösteren Özdilli pembe ve kırmızı renkleri kullanırken eve beyaz renkli mobilyalar hakim... Tüm mobilyalar yurtdışından gelirken evin içinde kullanılan tüm biblolar ise Özdilli'nin sevgilisiyle birlikte gittikleri yurtdışı tatilinde satın aldığı objelerden oluşuyor...

Gizem Özdilli'nin dekorasyon konusunda ki yeteneğini keşfeden   evlilik hazırları yaptığı sevgilisi Okan Kurt ile birlikte oturacakları evi ünlü mankenin dekore etmesini istedi. Arkadaşının isteğini kırmayan Özdilli,  ikilinin oturacakları eve karar verdikten sonra dekorare etmeye başlayacak. Tüm bunların yanısıra evinin gördüğü ilgiden memnun olan Özdilli ayrıca bir inşaat firmasının örnek dairesini dekore edecek...

Özge Özpirinçci ve Buğra Gülsoy'u hiç böyle görmed...

Haber

Etiler'deki evinde ölü bulunan Yelda Kahvecioğlu'n...

Haber

Eski mankenlerden Gizem Özdilli, önceki gün bir al...

Başrollerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ın paylaştığı Kocan Kadar Konuş çok yak...

Haber

Usta isim, “Eşiniz de Hollywoodlu oluyor mu?” soru...

Haber

Güzel oyuncu reklam yüzü olduğu markanın çekimleri...

Acunn.Com