Erkekler Kadınlarda İlk Neye Dikkat Eder?

Bazen ne olursa olsun 'o' yakışıklının sizi asla farketmeyeceğini düşünürsünüz. Oysa yanılıyorsunuz!

Güncelleme:
20/12/2012

Bazen ne olursa olsun 'o' yakışıklının sizi asla farketmeyeceğini düşünürsünüz. Oysa yanılıyorsunuz! Erkekler kadınların ilk nelerine dikkat ettiğini biliyor musunuz? İşte size 10 ipucu!

1. Saçlarınızın nefis bukleleri!
Erkekler bir kadının ilk yüzüne bakar. Bu ilk bakış ya siz arkanız dönükken gerçekleştiyse? İşte o zaman sizin saçlarınızla etkilemeniz gerekiyor. Erkekler saçınızdan güzel olup olmadığınızı anladığını söylüyor. Saçınızın parlak ve canlı olduğundan emin olun. Temiz ve harika kokmasına özen gösterin.

2. Harika duruş
Kafanız dik olduğunda bir erkeğe gönderdiğiniz mesaj inanın onu ondan alacak! Düşük omuzlu ve kambur durduğunuzda siz kendinizi beğeniyor musunuz?

3. Arkadaş çevreniz
Arkadaşlarınız erkeğin ilk izleniminde büyük role sahip. Sizin yanınızda saçma hareketler yapıp, patavatsızca konuşan bir arkadaşınız inanın öyle olmasanız bile sizi itici kılacaktır ona karşı. Ancak samimi bir grubunuz varsa ve harika vakit geçirdiğiniz sinyalini alırsa o zaman sizin şefkatli ve samimi biri olduğunuzu düşünecektir. Bu durum erkeklerin hemen fark edip ve sevdiği şeylerden.

5. Harika dans figürleri
Dans edebiliyosanız onun için, cildine güveniyor, iyi vakit geçirmeyi biliyor ve birkaç çıkgın hareket yapmaktan korkmuyorsunuz demektir. Yani eğlence pistinde havalı ve sahte olmayın. Eğlenceli ve harika olun. Unutmayın eğlenceli ve cesur kadınları erkekler kesinlikle fark eder.

6. Üzerinizde bulunanlar
Çantanızda ve yanınızda taşıdığınız diğer şeyler kişiliğiniz hakkında birçok şeyi ele veriyor. Büyük bir çanta dolusu makyaj malzemesi taşıyan   büyük ihtimalle çok bakımlıdır. İlginç kitaplar ya da bulmacalar taşıyan kız klas bir kişiliğe sahip ve öğrenmeyi sever. Parlak pembe bir telefon kabıyla dolaşan bir kız muhtemelen şen şakrak ve tatlıdır. Çantasız bir kız ise sakin ve rahattır. Yanında diş macunu ve seyahat boyu deodorant taşıyan   ise her an her şeye hazırlıklıdır. Bu durumu erkekler fark eder unutmayın!

7. Gülüşünüz
Bu gayet açık. Gülüşünüz onu kendine çekmeli, dişleriniz ve dudak hareketleriniz onu ondan almalı. Sahte gülüşlerden sizde nefret ediyorsunuz değil mi? Ama merak etmeyin içten gülün ve erkeğiniz sizi emin olun beş kilometre uzaktan bile farkedecektir.

8.Yürüyüşünüz
Tutkulu bir yürüyüş bir erkeğe çok şey anlatabilir. 'Prensesin Günlüğü'nde Prenses Mia'nın yürüyüş dersleri aldığını hatırlayın. Bir insanın yürüyüşünün, kişinin diğer insanlarca nasıl algılandığı konusuna büyük etkisi olduğu çok doğrudur. Amaçlı, stil, ve zarafetle yürüyün. Kasılmanıza ya da podyumdaymışsınız gibi yürümenize gerek yok. Bir bayan olduğunuzu ve erkeksi yürüyüşlerin bir   için şirin ya da seksi olmadığını hatırlayın.

9. Topuklularınız
Bir çift gökdelenin üzerinde duran bir   erkeklerin ilk fark ettiği şeylerdendir. Yüksek topuklar seksiliği, gücü ve cesareti simgeler. Arada bir giymekten çekinmeyin. Bazen düz, bazen topuklu giyin, ama en azından haftada birkaç kez topuklu giydiğinize emin olun. Bay Doğru'nun size ne zaman rastlayacağını bilemezsiniz! En iyisi her zaman hazır olmak!

10. Davranışlarınız
Bir erkeğin kadınlarda fark ettiği en önemli şey muhtemelen kadının tavrıdır. Bir   Güneş Tanrıçası kadar güzel, ya da herkesin aklını başından alacak kadar seksi olabilir. Ama tavırları kötü ya da çirkinse,   onu göz açıp kapayana kadar terk edecektir. Hiçbir   kaba bir cadıya bağlanmak istemez! Tavırlarınızın düzgün olmasına dikkat edin. Garanti veriyoruz birileri fark edecek. Biliyoruz, hepimizin kötü günleri oluyor. Yalnızca dikkat edin, siz kötü günlerin olmayın!

elmaelma.com

Beşiktaş'ın tarihi zaferi sonrası binlerce km uzak...

Haber

Dolandırıcıların hedefinde bu sefer, gelen aramayı...

Haber

Liverpool - Beşiktaş maçında Balotelli'nin Necip U...

Haber

Ünlü sinema sanatçısı Kuzey Vargın , Parkinsons ha...

Haber

Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu ayrılık iddiaları...

"Medcezir" dizisinin Yaman'ı Çağatay Ulusoy, önceki akşam Ulus Sunset'te yemek y...

Haber

Geçtiğimiz günlerde yaşadığı rahatlsızlık nedeniyl...

Haber

Hamile olduğu yönünde haberler çıkan güzel oyuncu ...

Acunn.Com