• Ayrılıyorlar mı?

   Engin Altan Düzyatan son noktayı koydu...

  • O davaya VIP duruşma

   Bir dönem küslük yaşadığı babası Ali Büyükkaraca’nın nüfusunda kayıtlı olmadığını öğrenen ünlü şarkıcı Işın Karaca'nın 'babalık' davasında VIP duruşma yapıldı.

  • 'Ben buradayım...'

   17 Temmuz’da Kazan’da tanıtımı yapılan 2. Türkvizyon Şarkı Yarışması’nın Türkiye lansmanına katılan Sinan Akçıl'dan sevgilisi Ebru Şallı’yı kızdıracak gaf...

  • ‘Gelin kınası Züleyha‘ya emanet

   ETNİK müziğin ve Anadolu türkülerinin sevilen yorumcusu Züleyha beklenen üçüncü albümü ‘Gelin Kınası’ için geçtiğimiz günlerde basının karşısına çıktı. Kalan Müzik’in uluslararası ödüllü sahibi Hasan Saltık’la beraber albümünü tanıtan Züleyha bu albümün a

  • ''Hababam sınıfı da kaldırılsın''

   Küçük yıldız Emir Berke Zincidi, anne ve babasıyla akşam yemeği yerken görüntülendi.

  • Sinan Akçıl: '' Harun duymasın ama...''

   Ebru Şallı ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Sinan Akçıl önceki akşam Bebek’te görüntülendi.

  • Ünlü şarkıcının yeni imajı çok konuşulacak

   Geçtiğimiz günlerde “Naber” adlı şarkısına klip çeken Hande Yener “Mükemmel” adını verdiği turnesinin tanıtım fotoğrafları için Tayfun Çetinkaya’nın objektifine Selim Akar fikir danışmanlığında poz verdi.

  • Cemal Gül’e olan inancını kaybediyor!

   Ekranların sevilen komedisi Güzel Köylü'de, Gül hakkındaki gerçekleri öğrenen Cemal kendisini aldatılmış hisseder. Güzel Köylü yeni bölüm bu akşam Star TV'de...

  • Bugünün Saraylısı için bomba iddia

   atv'de ekrana gelen dizinin başka bir kanala geçeceği iddia edildi.

  • Evleniyorlar

   Kerem Alışık ve Songül Öden çiftinden beklenen haber geldi.

  Ekim Ayı Burcunuza Neler Getirecek?

  Ekim ayındaki en önemli gökyüzü hareketleri ve hayatınıza olan yansıması...

  Güncelleme:
  02/10/2012

  Ekim ayındaki en önemli gökyüzü hareketleri ve hayatınıza olan yansıması...

  Bu hafta gökyüzündeki önemli astrolojik olayları değerlendirdiğimde bütün burçları etkisi altına alan olayları sizinle paylaşmayı uygun gördüm. Bu astrolojik olaylar bütün burçlar için etkili olacağından, bu yazdıklarımı dikkatlice okuyup değerlendirmenizi şiddetle tavsiye ederim.

  Ekim ayının astrolojik olaylarına şöyle bir baktığımızda bu ayın gerçekten de çok hareketli bir ay olacağı dikkatimizi çekiyor. Bu hareketlilik hayatınıza çok farklı enerjiler katacak.

  3 Ekim günü saat 09:57 sularında Venüs Başak burcuna geçiş yapacak ve seyrini burada devam ettirecek. Venüs’ün Başak burcundaki seyri ilişkilerimize biraz daha detaycı yaklaşacağımızı ifade eder. Bunun yanı sıra kendimize ve başkalarına değer verme kavramlarımızı fayda – zarar çerçevesi içerisinde değerlendirebileceğimizi gösterir. Bu süreçte ilişkilerde bazı hatalar yapabilir, yanlış değerlendirmeler içerisinde bulunabilirsiniz. Gerçek aşkı sadece çıkarsız yaklaştığınızda bulabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

  4 Ekim günü saat 16:17 sularında Jüpiter gerilemesi gerçekleşecek ve bu gerileme 30 Ocak 2013’e kadar devam edecek. Jüpiter gerilemesi hayatınızdaki görünenin ardındaki gerçekleri görmenizi sağlayacak. Bu şans gezegeninin her zamanki enerjisi geri çekildiğinde şimdiye kadar yapmış olduklarınızla başbaşa kaldığınızı göreceksiniz. Bazı içsel çatışmalar yaşasanız da bu dönemin bir sınav olduğunu ve retrodan sonraki süreci kazanca dönüştürebileceğinizi bilmeniz gerekiyor. Kısacası ne ekerseniz onu biçersiniz kavramının ne demek olduğunu belki daha iyi idrak edebileceksiniz.

  5 Ekim günü  saat 13:35 sularında Merkür Akrep burcuna geçiş yapacak ve seyrini burada devam ettirecek. Merkür’ün Akrep burcundaki seyri kendimizden ziyade etrafımızdaki insanlara odaklanacağımız bir süreci ifade eder. Gizli kalmış şeyler üzerinde merakımızın artacağı bu dönemde sürekli olayların gerçek yüzünü öğrenmek için elimizden gelen çabayı sergileriz. Geçmiş konuları tekrar gündeme getirme arzunuz çoğalabilir. Sürekli başkalarının yaşamına odaklanmaktan kendi hayatınızı göz ardı edebilirsiniz. Bu yüzden bu tarz düşüncelerde bulunmamanız ve kendinize odaklanmanız sizin için daha hayırlı gözüküyor. Bunun yanı sıra borç, alacak ilişkilerinde de bazı olumlu gelişmeler yaşayabilir, geçmişte elinizden çıkan bir para ya da tahsil edemediğiniz bir alacağınızın tekrar elinize geçeceğine şahit olabilirsiniz. Akrep burcundaki Merkür iletişiminize biraz sert etkiler katabilir. Bu yüzden sarfettiğiniz sözlere ve davranışlara da mümkün mertebe dikkat etmeniz gerekiyor.

  5 Ekim günü saat 23:36 sularında Satürn Akrep burcuna geçiş yapacak ve seyrini burada devam ettirecek. Bildiğiniz gibi Satürn son 2,5 senedir Terazi burcunda transitini yapmaktaydı. Terazi burcundaki Satürn hayatınızda bazı zorlu dersler yaşamanıza neden olmuştu. Satürn’ün Terazi burcundaki istikrarsız davranışları hayatınızda maddi ve manevi bazı olayların yaşanmasına neden olmuştu. Satürn’ün Akrep burcuna geçişiyle artık korkularınızla ve gerçeklerle yüzleşme zamanının geldiğini görmüş olacaksınız. Size endişe veren bütün zorluklar karşısında gereken sorumlulukları alabilecek ve üstesinden gelebileceksiniz. Bu süreçte yapmanız gereken en önemli şey geçmişin bütün izlerini hayatınızdan söküp atarak yeni bir sayfa açmaya çaba sarfetmektir. İşin iyi yanı içinizde bunu gerçekleştirebilecek gücün varolduğunu bu transit sayesinde daha rahat hissedebileceksiniz.

  7 Ekim günü saat 06:20 sularında Mars Yay burcuna geçiş yapacak ve seyrini burada devam ettirecek. Mars’ın Yay burcundaki seyri kendinizi geliştirmek için faydalı zamanları ifade eder. Maddi ve manevi olarak her anlamda büyümek için gerekli olan cesareti içinizde bulabileceğiniz zamanlardan geçeceksiniz.Bu süreçte elinize geçebilecek fırsatları mantıklı bir şekilde değerlendirmelisiniz. Hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz ne varsa bunu yapabilecek gücün içinizde olduğunun bilincinde olmalısınız. Fakat olayları fazla abartmamalı ve egonuzun esiri olmamalısınız.

  Görüldüğü gibi Ekim ayının ilk haftası bu şekilde hareketli geçecek. Eğer bu enerjilerin hayatınıza olan yansımalarını doğru bir şekilde kullanabilirseniz hayatın size katacağı güzelliklere de sahip olma fırsatını bulabileceksiniz.

  Bu hafta bütün dileklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle...

  Danışman Astrolog: Serhan Türkmenoğlu

  Haber

  Küçük yıldız Emir Berke Zincidi, anne ve babasıyla...

  Haber

  Galatasaray'ın Arsenal ile oynadığı mücadele sıras...

  Haber

  Engin Altan Düzyatan son noktayı koydu......

  Haber

  Bir dönem küslük yaşadığı babası Ali Büyükkaraca’n...

  Haber 1

  17 Temmuz’da Kazan’da tanıtımı yapılan 2. Türkvizyon Şarkı Yarışması’nın Türkiye...

  Haber

  Ebru Şallı ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen S...

  Haber

  Geçtiğimiz günlerde “Naber” adlı şarkısına klip ...

  Acunn.Com