Ebru Gündeş ve Kızı Doğum Gününü Çırağan'da Kutladı!

  Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'la birlikte kızı Alara'nın yeni yaşını önceki akşam Çırağan Sarayı’ nda basına kapalı olarak gerçekleştirilen özel bir davetle kutladı.

  Güncelleme:
  15/10/2012

  Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'la birlikte kızı Alara'nın yeni yaşını önceki akşam   Sarayı’ nda basına kapalı olarak gerçekleştirilen özel bir davetle kutladı.

  Kutlamaya Ebru Gündeş’ in eşi   başta olmak üzere Zarrab’ ın tüm ailesi katıldı. Akşam saatlerinde kızı Alara ile birlikte mumları üfleyerek 38. yaş gününü kutlayan Ebru Gündeş, 1’ inci yaşını dolduran kızını uyuması için eve gönderdi.

  Mekanı Kapattı, 45 Dakika Eğlendi

  Çırağan Sarayı’ nda yapılan kutlamanın ardından   ve eşi Reza Zarrab, eğlenmek için Asmalımescit’ teki Ablam’ a geldi. Özel kutlama nedeniyle mekanı kapattıran Zarrab ve Ebru Gündeş, eğlenmek için geldikleri mekandan yaklaşık 45 dakika sonra çıkış yaptı. Bir hayli yorgun oldukları gözlenen ikiliden Ebru Gündeş’ in yaşadığı mutluluğun yüzüne yansıdığı görüldü. Çıkışta gazetecilerin doğum günü ile ilgili sorularını yanıtsız bırakan Gündeş, “Herkese teşekkür ediyorum” demekle yetindi.


  Haber 1

  Sinop'ta akıllara durgunluk veren olay...

  Haber

  Süperstara İbiza'da yüzde 100 Türk yapımı sürpriz ...

  Haber

  Konya'da korkunç gece...

  Haber

  Ünlü şarkıcı ve besteci Fettah Can sevgilisi ile n...

  Haber

  Amerika'ya gitmeye hazırlanan Tatlıses twitter hes...

  Haber 1

  Can Ateş kızı Lara'nın annes Meryem Uzerli'ye teklifte bulundu. ...

  Haber

  Ayçin İnci Üç Arkadaş diziyle yeniden seyirci karş...

  Haber

  Kanal D'nin sevilen dizisi "Küçük Ağa" yeni sezona...

  Acunn.Com