Ebru Gündeş ve Kızı Doğum Gününü Çırağan'da Kutladı!

Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'la birlikte kızı Alara'nın yeni yaşını önceki akşam Çırağan Sarayı’ nda basına kapalı olarak gerçekleştirilen özel bir davetle kutladı.

Güncelleme:
15/10/2012

Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'la birlikte kızı Alara'nın yeni yaşını önceki akşam   Sarayı’ nda basına kapalı olarak gerçekleştirilen özel bir davetle kutladı.

Kutlamaya Ebru Gündeş’ in eşi   başta olmak üzere Zarrab’ ın tüm ailesi katıldı. Akşam saatlerinde kızı Alara ile birlikte mumları üfleyerek 38. yaş gününü kutlayan Ebru Gündeş, 1’ inci yaşını dolduran kızını uyuması için eve gönderdi.

Mekanı Kapattı, 45 Dakika Eğlendi

Çırağan Sarayı’ nda yapılan kutlamanın ardından   ve eşi Reza Zarrab, eğlenmek için Asmalımescit’ teki Ablam’ a geldi. Özel kutlama nedeniyle mekanı kapattıran Zarrab ve Ebru Gündeş, eğlenmek için geldikleri mekandan yaklaşık 45 dakika sonra çıkış yaptı. Bir hayli yorgun oldukları gözlenen ikiliden Ebru Gündeş’ in yaşadığı mutluluğun yüzüne yansıdığı görüldü. Çıkışta gazetecilerin doğum günü ile ilgili sorularını yanıtsız bırakan Gündeş, “Herkese teşekkür ediyorum” demekle yetindi.


Uçakta ciddi anlamda yaralanan olmadığı ancak bazı...

Haber

Son 10 yılın en iyilerinin yarıştığı Survivor All ...

Haber

Sivas Valiliği, Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakült...

Haber

Ünlü sanatçı Safiye Soyman, sanatçının yaşı olmaz ...

Haber

Kadrosuyla hafızalara kazınan efsane müzikal ‘Suga...

Hande Doğandemir Muhteşem Yüzyıl oyuncularıyla birlikte görüntülendi....

Haber

Fox TV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'un sunduğ...

Haber

Bir arkadaşıyla dertleşen Şallı, gazetecileri fark...

Acunn.Com