Ebru Gündeş ve Kızı Doğum Gününü Çırağan'da Kutladı!

  Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'la birlikte kızı Alara'nın yeni yaşını önceki akşam Çırağan Sarayı’ nda basına kapalı olarak gerçekleştirilen özel bir davetle kutladı.

  Güncelleme:
  15/10/2012

  Ebru Gündeş, eşi Reza Zarrab'la birlikte kızı Alara'nın yeni yaşını önceki akşam   Sarayı’ nda basına kapalı olarak gerçekleştirilen özel bir davetle kutladı.

  Kutlamaya Ebru Gündeş’ in eşi   başta olmak üzere Zarrab’ ın tüm ailesi katıldı. Akşam saatlerinde kızı Alara ile birlikte mumları üfleyerek 38. yaş gününü kutlayan Ebru Gündeş, 1’ inci yaşını dolduran kızını uyuması için eve gönderdi.

  Mekanı Kapattı, 45 Dakika Eğlendi

  Çırağan Sarayı’ nda yapılan kutlamanın ardından   ve eşi Reza Zarrab, eğlenmek için Asmalımescit’ teki Ablam’ a geldi. Özel kutlama nedeniyle mekanı kapattıran Zarrab ve Ebru Gündeş, eğlenmek için geldikleri mekandan yaklaşık 45 dakika sonra çıkış yaptı. Bir hayli yorgun oldukları gözlenen ikiliden Ebru Gündeş’ in yaşadığı mutluluğun yüzüne yansıdığı görüldü. Çıkışta gazetecilerin doğum günü ile ilgili sorularını yanıtsız bırakan Gündeş, “Herkese teşekkür ediyorum” demekle yetindi.


  Haber 1

  Samsun'da çalıştığı fırının üst katında oturan 29 ...

  Haber

  Böylesi daha önce yaşanmadı...

  Haber

  Kargoyu açınca şoke oldu!...

  Haber

  2012 yılında Amerikalı aktör John Travolta’nın esk...

  Haber

  Ceyda Düvenci'nin Özgür Çevik'le beraber görüntüle...

  Haber 1

  Bülent Ersoy bu kez restoran yerine kozmetik mağazasını gece yarısına kadar kapa...

  Haber

  Kurt Seyit ve Şura‘nın yeni sezon saati erkene alı...

  Haber

  Karadayı'nın pazartesi akşamı ekrana gelen yeni bö...

  Acunn.Com