• Konya’da düşen askeri uçakta şehit olan 2 yüzbaşı pilot için görev yerleri Eskişehir 1’inci Ana Jet Üs Komutanlığı’nda tören düzenlendi. Ardından memleketlerine uğurlandılar.

  • Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ekonomik kriz gerekçesiyle devlet başkanlığı bünyesinde çalışan personelin maaşlarını yüzde 10 indirme kararı aldı. Putin kendi maaşını da yüzde 10 indirecek.

  • Ordu'da inşaat kazısı sırasında işçilerin iki küp altın bulduğu yönündeki iddia kentte heyecan yarattı. Söz Konusu durum üzerine validen de açıklama geldi.

  • Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi Mimar Sinan Anadolu Lisesi’nde edebiyat öğretmeni 28 yaşındaki Lalezar Kara, tek başına yaşadığı evinde ölü bulundu.

  • Türkiye genelinde 15 ve daha yukarı yaştakilerde işsiz sayısı 2014 yılında 2 milyon 853 bin kişi oldu. İşsizlik oranı ise %9,9 seviyesinde gerçekleşti. 2013 yılında işsizlik yüzde 9.7 idi.

  • Meteoroloji uyardı. Pazar gününden itibaren sıcaklıkların düşmesi ile birlikte Trakya'da Kırklareli çevresinde ve Bursa'nın yüksek yerlerinde karla karışık yağmur bekleniyor.

  • Hindistan'da artan tecavüz olaylarına tepki olarak kalabalık bir grup, cezaevini basarak tecavüzden mahkum olan mahkumu kaçırarak kent meydanında linç etti.

  • Erzurum'da Abdullah Karakaya ağrı kesici iğnenin kendisini sakat bıraktığını iddia etti.

  • Samsun'da AVM'deki marketin servis şoförlüğünü yapan evli Ufuk K., depoda çalışan evli F.K. adlı kadını tacizden tutuklandı.

  • En çok izlenen programların listesi. İşte dünün en çok izlenen programları...

Alevi Diye Kurşuna Dizdiler!

Suriye'de katliamlar durmuyor. Son olarak El Kaide'ye bağlı "Irak ve Şam İslam Devleti" (ISIS) isimli örgüt, otoyolda durdurdukları sivil kamyon şoförlerini öldürdüler.

Güncelleme:
25/08/2013

Suriye'de katliamlar durmuyor. Son olarak El Kaide'ye bağlı "Irak ve Şam İslam Devleti" (ISIS) isimli örgüt, otoyolda durdurdukları sivil kamyon şoförlerini öldürdüler.
 
Yol kontrolü yapan silahlı militanlar, durdurdukları şoförlere "Sünni misin yoksa   mi? (Nusayri mi)" diye soru soruyor. Şoförler "Sünniyim" diye cevap verince bu kez ayet-hadis okutup İslami terimleri soruyorlar. Daha sonra da   olduklarını öğrendikleri ve savaşla hiçbir alakası olmayan sivil şoförleri orada öldürüyorlar.
 
İlk başta herhangi bir şey olmayacağını düşünen şoförler rahat bir şekilde militanlarla konuşup dertlerini anlatmaya çalışıyor. Ancak gözü dönmüş militanlar söylenenlere kulak asmıyor ve hepsini infaz edip araçları da ateşe veriyor.
 
El Kaide destekli "Irak ve Şam İslâm Devleti" örgütünün bulunduğu bölgelerde ve yakınlarında bugüne kadar birçok aktivist, gazeteci, barış örgütü üyesi ve örgüte de karşı olan muhalif kumandanlar ya kaçırıldı ya da idâm edildi.

Konya’da düşen askeri uçakta şehit olan 2 yüzbaşı ...

Haber

Maç başı ücret için sahaya çıktığı yönünde eleştir...

Haber

Meteoroloji uyardı. Pazar gününden itibaren sıcakl...

Haber

Oyuncu Şahin Irmak uzun süredir aşk yaşadığı Asena...

Haber

Oyuncu Gamze Gözalan'ın babası Coşkun Gözalan haya...

Cem Yılmaz evini yakınlarında kendisini görüntüleyen muhabirlere sert çıktı....

Haber

Kanal D'nin yeni dizisi Kara Kutu izleyici ile bul...

Haber

ABD'de ünlü aktör Harrison Ford'un kullandığı uçak...

Acunn.Com