• Strategy Analytics şirketinin verilerine göre, sadece 2014 yılında 1 milyar 42 bin cihaz satan Android, Apple'ın 8 yılda sattığı toplam 1 milyar iOS cihazla kırdığı rekoru elinden aldı.

  • Google, eşcinsel örgütleri ile arasını açan homofobik çeviri sorununu nihayet ortadan kaldırdı.

  • Havadaki küçük buz kristalleri üzerinde ışığın yansımasıyla oluşan ve çok nadir görülen 'yalancı güneş' Avusturya Alpleri'nde kameralara yansıdı.

  • Youtube, 4 yıl önce duyurduğu HTML5 standardına geçiş çalışmasını tamamladı. Artık yeni sürüm tarayıcı kullananlar videoları HTML5 üzerinden izleyecek.

  • Gişe rekorları kıran bilim-kurgu filmi Matrix, bilim insanları sayesinde gerçek oluyor!

  • Güney Koreli teknoloji devi LG, 2014 yılı gelirlerini duyurdu.

  • Dünyanın en popüler sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Facebook, 2014'ün son çeyreğindeki geliriyle şaşırttı.

  • Samsung'un birçok defa sızdırılan ama bir türlü resmiyet kazanmayan akıllı telefonu, Galaxy J1'in özellikleri ortaya çıktı. Fiyatı netleşmeyen telefonun 100 Euro seviyesinde satılması bekleniyor.

  • Deloitte'nin, "14. Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon (TMT) Öngörüleri" akıllı telefonların geleceğine ışık tutuyor.

  • Teknoloji devi Apple, net karının önceki yıla göre yüzde 38 oranında arttığını açıkladı.

60 İnçlik LED TV Görücüye Çıktı

Panasonic şimdiye dek ürettiği en geniş ekranlı LED TV olan 60 inçlik Smart VIERA TX-L60ET5’i duyurdu.

Güncelleme:
11/09/2012

Panasonic şimdiye dek ürettiği en geniş ekranlı   olan  60 inçlik Smart VIERA TX-L60ET5’i duyurdu.  Bu ay ilk kez tanıtılan bu yeni model, kullanıcılara daha geniş seçenek imkanı sunarak Panasonic’in   ürün gamındaki gücüne güç katıyor.   IPS LED LCD Panel, polarize 3D ve 500HZ Backlight Scanning’in yanı sıra web tarama, VIERA Connect ve 2D veya 3D’de olağanüstü görüntü kalitesiyle Smart VIERA TX-L60ET5, Panasonic’in bugüne dek ürettiği en büyük   olarak ön plana çıkıyor. Sadece 1,5 inç derinlikteki 60 inçlik ekranda olağanüstü bir görüntü kalitesi sunan TX-L60ET5, enerji tüketimi ve elektrik faturalarındaki miktarı azaltacak olan A+ enerji sıralamasına da sahip.
Smart VIERA TX-L60ET5, hafif gözlüklerle 3D görüntüleri izlemenin kolay yolu olan polarize 3D özelliği ile geliyor.  

  Geliştirilmiş arka aydınlatma kontrolü, alan bölme yoluyla saniyede 50 ila 100 kare arasında görüntüleme sağlıyor. Bu arka aydınlatma, mükemmel görüntü kalitesi ve pürüzsüz hareketli görüntüler sağlamak için aydınlık ve karanlık arasındaki kontrastı zenginleştiren geniş bir aktarma açıklığı gibi bir özellik de taşıyor. VIERA Connect ile kullanıcılar video, müzik, spor, oyun ve benzeri içeriklerin yanı sıra yüksek kaliteli standart filmler ve TV programlarını da şimdiye kadarki en geniş   LED ekranında izleme keyfini yaşayacaklar. Televizyon, basit bir uzaktan kumanda işlemiyle ya da Smart VIERA Remote App kullanarak kontrol edilebiliyor.  Smart VIERA Remote App bir oyun pedi olabildiği gibi, akıllı telefon veya tabletten TV’ye sürükleme hareketiyle resim ve film yükleyebileceğiniz bir araç olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. >>Türk Telekom’dan Yuva Kuranlara Müjde Yazıya ulaşmak için tıklayın

Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında Kardemir Kar...

Haber

Spor Toto Süper Lig'de 18. hafta mücadelesinde Kar...

Haber

Spor Toto Süper Lig'de Kardemir Karabükspor'u depl...

Haber

Kıvanç Tatlıtuğ ve Ay Yapım'ın Ceo'su ile buluştu....

Haber

Jennifer Lawrence, Kim Kardashian hayranı çıktı......

Birol Namoğlu, sevgilisi Derya Beşerler'le gezmelerde......

Haber

‘Ormanlardan Hemen Önceki Gece’ Rıza Kocaoğlu’nun ...

Haber

Halit Ergenç, Senfoni Orkestrası’yla sahneye çıkac...

Acunn.Com