• 40 yıl önce kollarını kaybeden adam üzerinde denenen mekanik protezler, takılan kişinin beyniyle kontrol ediliyor.

  • İsveçli bir firma tarafından geliştirilen cam kiremitlerle elektrik ve ısınma bedavaya geliyor.

  • Samsung yeni nesil kulaklığı Gear Circle'ı tanıttı. Tanıtım videosunda kulaklığın sesli arama özelliği, dokunmatik yüzeyi ve müzik deneyimi ön plana çıkarılıyor.

  • Dünyanın ilk 7 inçlik akıllı telefonu olma özelliğini taşıyan Blu Studio 7.0, tanıtıldı.

  • AVEA'nın kendi markasını taşıyan yeni akıllı cihazı inTouch 4 ve akıllı bileklik Smartband, kullanıcısına dokunmadan işlem yapma özgürlüğü sunuyor.

  • Teknolojik cihazların uzun süreli kullanımı ve hareketsizlik nedeniyle 2014 yılında en çok istelet kas sistemi hastalıklarının yaşandı.

  • Numara taşıma kolaylığından 6 yılda 76 milyon 679 bin kişi yararlandı. Yoğun kabul gören uygulama ile böylece her dakikada 25 kişi numarasını taşıdı.

  • İngiltere'de iki öğrenci televizyon izleyenlerin uyuya kaldığı anı tespit ederek izlediklerini kayıt almaya başlayan bir bileklik geliştirdi.

  • Kanada merkezli teknoloji devi BlackBerry, klasik modellerini andıran yeni akıllı telefonu BlacBerry Classic ile piyasadaki yerini aldı.

  • FBI'a dayandırılan bir habere göre geçen ay Sony Pictures'ı hack'leyen grup Kuzey Kore tarafından yönetiliyor!

60 İnçlik LED TV Görücüye Çıktı

Panasonic şimdiye dek ürettiği en geniş ekranlı LED TV olan 60 inçlik Smart VIERA TX-L60ET5’i duyurdu.

Güncelleme:
11/09/2012

Panasonic şimdiye dek ürettiği en geniş ekranlı   olan  60 inçlik Smart VIERA TX-L60ET5’i duyurdu.  Bu ay ilk kez tanıtılan bu yeni model, kullanıcılara daha geniş seçenek imkanı sunarak Panasonic’in   ürün gamındaki gücüne güç katıyor.   IPS LED LCD Panel, polarize 3D ve 500HZ Backlight Scanning’in yanı sıra web tarama, VIERA Connect ve 2D veya 3D’de olağanüstü görüntü kalitesiyle Smart VIERA TX-L60ET5, Panasonic’in bugüne dek ürettiği en büyük   olarak ön plana çıkıyor. Sadece 1,5 inç derinlikteki 60 inçlik ekranda olağanüstü bir görüntü kalitesi sunan TX-L60ET5, enerji tüketimi ve elektrik faturalarındaki miktarı azaltacak olan A+ enerji sıralamasına da sahip.
Smart VIERA TX-L60ET5, hafif gözlüklerle 3D görüntüleri izlemenin kolay yolu olan polarize 3D özelliği ile geliyor.  

  Geliştirilmiş arka aydınlatma kontrolü, alan bölme yoluyla saniyede 50 ila 100 kare arasında görüntüleme sağlıyor. Bu arka aydınlatma, mükemmel görüntü kalitesi ve pürüzsüz hareketli görüntüler sağlamak için aydınlık ve karanlık arasındaki kontrastı zenginleştiren geniş bir aktarma açıklığı gibi bir özellik de taşıyor. VIERA Connect ile kullanıcılar video, müzik, spor, oyun ve benzeri içeriklerin yanı sıra yüksek kaliteli standart filmler ve TV programlarını da şimdiye kadarki en geniş   LED ekranında izleme keyfini yaşayacaklar. Televizyon, basit bir uzaktan kumanda işlemiyle ya da Smart VIERA Remote App kullanarak kontrol edilebiliyor.  Smart VIERA Remote App bir oyun pedi olabildiği gibi, akıllı telefon veya tabletten TV’ye sürükleme hareketiyle resim ve film yükleyebileceğiniz bir araç olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. >>Türk Telekom’dan Yuva Kuranlara Müjde Yazıya ulaşmak için tıklayın

THY Avrupa Ligi'nde Galatasaray Liv Hospital ile K...

Haber

Nuri Bilge Ceylan'ın "Kış Uykusu" filmi 87'nci Osc...

Haber

Fenerbahçe'ye 3 puan kazandıran golü getiren penal...

Haber

‘Samimi değil mesafeliydik’...

Haber

Serenay Sarıkaya eğenini yırtmacının açıldığını fa...

Willma Elles filmde makyajını beğenmeyince gitmek istedi....

Haber

Ünlü sanatçı Mustafa Sandal bir günde iki araba de...

Haber

Vasfiye teyze 'Ne çektin be Kenan' diyerek ünlü sa...

Acunn.Com