• İsveçli bir firma tarafından geliştirilen cam kiremitlerle elektrik ve ısınma bedavaya geliyor.

  • Samsung yeni nesil kulaklığı Gear Circle'ı tanıttı. Tanıtım videosunda kulaklığın sesli arama özelliği, dokunmatik yüzeyi ve müzik deneyimi ön plana çıkarılıyor.

  • Dünyanın ilk 7 inçlik akıllı telefonu olma özelliğini taşıyan Blu Studio 7.0, tanıtıldı.

  • AVEA'nın kendi markasını taşıyan yeni akıllı cihazı inTouch 4 ve akıllı bileklik Smartband, kullanıcısına dokunmadan işlem yapma özgürlüğü sunuyor.

  • Teknolojik cihazların uzun süreli kullanımı ve hareketsizlik nedeniyle 2014 yılında en çok istelet kas sistemi hastalıklarının yaşandı.

  • Numara taşıma kolaylığından 6 yılda 76 milyon 679 bin kişi yararlandı. Yoğun kabul gören uygulama ile böylece her dakikada 25 kişi numarasını taşıdı.

  • İngiltere'de iki öğrenci televizyon izleyenlerin uyuya kaldığı anı tespit ederek izlediklerini kayıt almaya başlayan bir bileklik geliştirdi.

  • Kanada merkezli teknoloji devi BlackBerry, klasik modellerini andıran yeni akıllı telefonu BlacBerry Classic ile piyasadaki yerini aldı.

  • FBI'a dayandırılan bir habere göre geçen ay Sony Pictures'ı hack'leyen grup Kuzey Kore tarafından yönetiliyor!

  • Facebook'ta dolaşan dolandırıcılar, "Beni kimse kandıramaz" diyen kullanıcıları da oyuna getirmeyi başarıyor.

2012’nin En İyi 10 Android Oyunu

2012 yılında Android dünyasının en çok ilgisini çeken, en çok konuşulan ve en çok indirilen oyunlarını bir araya getirdik. Bu listeyi görmeden geçmeyin.

Güncelleme:
31/12/2012

2012 yılında Android dünyasının en çok ilgisini çeken, en çok konuşulan ve en çok indirilen oyunlarını bir araya getirdik. Bu listeyi görmeden geçmeyin. 2012 yılı mobil dünyada adına çok hareketli bir yıl olarak belleklerdeki yerini çoktan aldı bile. Donanımsal olarak daha da güçlenen akıllı telefonlar, popülaritesi artan tablet bilgisayarlar ve bu ölçüde gelişim gösteren mobil uygulamalar hiç şüphesiz en önemli madde başlıklarıydı.

Geride bırakmaya hazırlandığımız yılda mobil dünyanın iki dev ismi arasındaki farkın her anlamda giderek kapandığını gördük. Karakteristik özellikleri bir kenara bırakacak olursak işlevsellik adına Android ve iOS’in gözle görülür bir ayrılığı kalmadı diyebiliriz. Bu yakınlaşma mobil uygulamalarda ise iç içe girmiş bir ortamı yarattı. 2012, Android veya iOS cephesinde popülerliği yakalamayı başarmış yazılımların, karşı cepheye de adım attığı bir süreç oldu.

Bu hareketli yılda mobil uygulamaların nabzını bir nebze olsun tutabilmek adına bir liste hazırladık ve geride bıraktığımız süreçte Android dünyasının en popüler mobil oyunlarını bir araya getirdik. İşte AppDunyasi.com desteği ile hazırlanan 2012’nin “En İyi 10 Android Oyunu” listesi:

Yazıya ulaşmak için tıklayın

Gaziantep'te 30 yıllık avukat İsmail Akkaya (63), ...

Haber

Türkiye hiçbir ülkenin egemenliği altında olmayan ...

Haber

Harem-Sirkeci seferini yapmakta olan "Sultanahmet"...

Haber

Semih ve Kurretülayn'ın yemekte çekilen fotoğrafla...

Haber

"Deniz Seki'yi kimseye haber vermeden ziyaret edec...

Türk sinemasının usta ismi Sümer Tilmaç hastaneye kaldırıldı....

Haber

Şahan Gökbakar'ın yeni filminde oynayacak olan Dem...

Haber

Sevgilisi Başak Dizer'le partiye katılan Kıvanç Ta...

Acunn.Com