2012’nin En İyi 10 Android Oyunu

  2012 yılında Android dünyasının en çok ilgisini çeken, en çok konuşulan ve en çok indirilen oyunlarını bir araya getirdik. Bu listeyi görmeden geçmeyin.

  Güncelleme:
  31/12/2012

  2012 yılında Android dünyasının en çok ilgisini çeken, en çok konuşulan ve en çok indirilen oyunlarını bir araya getirdik. Bu listeyi görmeden geçmeyin. 2012 yılı mobil dünyada adına çok hareketli bir yıl olarak belleklerdeki yerini çoktan aldı bile. Donanımsal olarak daha da güçlenen akıllı telefonlar, popülaritesi artan tablet bilgisayarlar ve bu ölçüde gelişim gösteren mobil uygulamalar hiç şüphesiz en önemli madde başlıklarıydı.

  Geride bırakmaya hazırlandığımız yılda mobil dünyanın iki dev ismi arasındaki farkın her anlamda giderek kapandığını gördük. Karakteristik özellikleri bir kenara bırakacak olursak işlevsellik adına Android ve iOS’in gözle görülür bir ayrılığı kalmadı diyebiliriz. Bu yakınlaşma mobil uygulamalarda ise iç içe girmiş bir ortamı yarattı. 2012, Android veya iOS cephesinde popülerliği yakalamayı başarmış yazılımların, karşı cepheye de adım attığı bir süreç oldu.

  Bu hareketli yılda mobil uygulamaların nabzını bir nebze olsun tutabilmek adına bir liste hazırladık ve geride bıraktığımız süreçte Android dünyasının en popüler mobil oyunlarını bir araya getirdik. İşte AppDunyasi.com desteği ile hazırlanan 2012’nin “En İyi 10 Android Oyunu” listesi:

  Yazıya ulaşmak için tıklayın

  Haber 1

  Facebook hesabından tatili boyunca fotoğraflar pay...

  Haber

  Yalan Dünya dizisine Çağatay karakterini canlandır...

  Haber

  Galatasaray'ın yeni transferi Dzemaili, Anderlecht...

  Haber

  Geçtiğimiz günlerde oğlu Selim Güney'i kaybeden Gö...

  Haber

  Muhteşem Yüzyıl dizisiyle sektöre damgasını vuran ...

  Haber 1

  "Hırsızlık" davasında mahkeme, duruşmaya gelmeyen sanıklar ve Kazaz hakkında 'zo...

  Haber

  19 yıllık evlilik 5 dakikada bitti.......

  Haber

  Özcan Deniz ve Hatice Şendil'i buluşturan dizi Kad...

  Acunn.Com