• Satmadan önce android cihazına yapacağınız sıfırlama verilerinizi silmeyebilir.

  • Mobil güvenlik şirketi Lookout’un yaptığı açıklamaya göre, Android işletim sistemi ile çalışan yüzlerce akıllı telefon ‘NotCompatible’ isimli bir kötü yazılımın sadırısı altında.

  • Samsung, yaşadığı gelir kaybının ardından önemli kararlar aldı. Yeni yıla sınırlı sayıda ürünle girmeye hazırlanan marka, gerçek anlamda bükülen telefon hazırlıyor...

  • Android işletim sistemi ile çalışan yüzlerce akıllı telefonun zaralı bir yazılımdan etkilendiği açıklandı.

  • Twitter yeni bir uygulamayla, kullanıcıların geçmişte yazdıkları tweetleri arama motorunda bulunabilir hale getirecek.

  • Tasarımcı Tsung Chih-Hsien iPhone’ların şarj sorununa çözüm için ilaç gibi bir tasarım yaptı.

  • Apple’ın Beats’in online müzik akışı servisini kapatıp yenilenmiş versiyonuna iTunes’ta yer vermeye hazırlandığı iddia ediliyor.

  • Apple'ın uygulama mağazasında 'Ücretsiz' adı altında indirilen uygulamalara yeni bir düzenleme yapıldı.

  • Mozilla Firefox, Google ile olan anlaşmasına son verdi. Dün yapılan açıklamaya göre, Google’dan boşalan koltuğa oturan Yahoo, Firefox’u kullanan ABD’lilere hizmet verecek.

  • Rusya merkezli bir internet sitesinin, aralarında Türkiye'nin de olduğu 250'nin üzerinde ülkeden on binlerce kamera sistemini canlı olarak yayınladığı fark edildi.

2012’nin En İyi 10 Android Oyunu

2012 yılında Android dünyasının en çok ilgisini çeken, en çok konuşulan ve en çok indirilen oyunlarını bir araya getirdik. Bu listeyi görmeden geçmeyin.

Güncelleme:
31/12/2012

2012 yılında Android dünyasının en çok ilgisini çeken, en çok konuşulan ve en çok indirilen oyunlarını bir araya getirdik. Bu listeyi görmeden geçmeyin. 2012 yılı mobil dünyada adına çok hareketli bir yıl olarak belleklerdeki yerini çoktan aldı bile. Donanımsal olarak daha da güçlenen akıllı telefonlar, popülaritesi artan tablet bilgisayarlar ve bu ölçüde gelişim gösteren mobil uygulamalar hiç şüphesiz en önemli madde başlıklarıydı.

Geride bırakmaya hazırlandığımız yılda mobil dünyanın iki dev ismi arasındaki farkın her anlamda giderek kapandığını gördük. Karakteristik özellikleri bir kenara bırakacak olursak işlevsellik adına Android ve iOS’in gözle görülür bir ayrılığı kalmadı diyebiliriz. Bu yakınlaşma mobil uygulamalarda ise iç içe girmiş bir ortamı yarattı. 2012, Android veya iOS cephesinde popülerliği yakalamayı başarmış yazılımların, karşı cepheye de adım attığı bir süreç oldu.

Bu hareketli yılda mobil uygulamaların nabzını bir nebze olsun tutabilmek adına bir liste hazırladık ve geride bıraktığımız süreçte Android dünyasının en popüler mobil oyunlarını bir araya getirdik. İşte AppDunyasi.com desteği ile hazırlanan 2012’nin “En İyi 10 Android Oyunu” listesi:

Yazıya ulaşmak için tıklayın

Ekrana veda eden “Yalan Dünya” dizisinin senarist ...

Haber

Satmadan önce android cihazına yapacağınız sıfırla...

Haber

Deprem İstanbul'da da hissedildi......

Haber

Youtube'da dinlenme rekorları kıran İrem Derici bi...

Haber

Türkiye’nin ilk trans defilesi, Nefret Mağduru Tra...

Deniz Seki'nin sevgilisi Faruk Salman konuştu...

Haber

Ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, kick boks ve paleo bes...

Haber

Tenis kortlarının yıldız isimlerinden Serena Willi...

Acunn.Com